«
Coinbase-Duyuru

Coinbase Global, Inc. kısa süre önce 1,5 milyar dolarlık Senior Notes teklif etme niyetini açıkladı. Teklif edilebilecek Senior Notes’ların vadesi 2028 ve 2031’de olacak. Açıklanan bilgilere göre, banknotlar özel olarak sunulacak ve “Coinbase, Inc tarafından tamamen ve koşulsuz olarak garanti edilecek”.

Faiz oranı, itfa hükümleri ve diğer şartlar gibi ayrıntılar, ilk alıcılar ve Coinbase arasındaki müzakereler sırasında sunulacak.

Aynı duyuruda Coinbase şunları söyledi:

Bu sermaye artışı, zaten güçlü olan bilançomuzu düşük maliyetli sermaye ile desteklemek için bir fırsatı temsil ediyor.

Bununla şirket, fonları genel kurumsal amaçlar için kullanmak istiyor. Bu, ürün geliştirme ve satın alma yatırımlarını içerebilir. Coinbase’in gelecekte tanımlayabileceği şirketler, ürünler veya teknolojiler, şirketin ekosistemini iyileştirmek için satın alınabilir.

Kıdemli Tahviller, yatırımcılara Küçük Tahvillerden daha yüksek öncelik hakkı veren bir tahvil türüdür. Duyuru ayrıca, senetler ve ilgili garantilerin yalnızca nitelikli kurumsal alıcılara satılacağından bahseder.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *