«
Chiliz

Chiliz (CHZ), spor, e-spor ve eğlence platformları için yaratılmış bir kripto para birimidir. Çok çeşitli endüstrilerde kullanılabilir. Spor ve eğlence için inşa edilmiş bir blok zinciri ekosistemini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Ek olarak, Chiliz, spor takımlarının ve diğer organizasyonların, topluluk içinde bir değişim aracı olarak kullanılabilecek taraftar token’larını oluşturmalarını sağlar. Kayda değer ortaklar arasında FC Barcelona, ​​Paris Saint Germain ve Juventus FC gibi taraftar token’larını çıkaran büyük futbol kulüpleri yer alıyor. Bu token’lar Chiliz Borsasında alınıp satılabilir.

Ayrıca kuruluşların, Chiliz ekosistemindeki ürünler, eşantiyonlar ve özel deneyimlerle çevrimdışı hayran kitlelerini etkinleştirmesine olanak tanır. CHZ token’ları hem Binance Akıllı Zinciri ve Ethereum Blok Zinciri ile birlikte çalışabilir.

Chz Baybilen Kripto Haber

Chiliz’in (CHZ) Başlıca Özellikleri

Socios.com, hayranların, anketlere katılmak için taraftar token’larını kullanabilecekleri ve aktif katılım yoluyla ödüllendirilebileceği, tüketiciye yönelik bir platformdur.

CHZ token’ları, fan token tekliflerine (FTO) katılmak için gereklidir. Fan token’larının ve Socios soyunma odasının ilk satışı, yoğun talep üzerine potansiyel ortak kulüplere veya spor dallarına fan token’ları için ne kadar istekli olunduğunu gösterir ve bu durum kulüpleri veya spor markalarını daha da etkileyecektir.

Ayrıca, CHZ token’ları, tüketiciye yönelik platform olan Socios.com aracılığıyla taraftar token’larını satın almak veya takas etmek için de kullanılabilir. CHZ token, çok yüksek likiditeye sahiptir ve ayrıca Binance  gibi en büyük ve küresel olarak tanınan bazı borsalarda işlem görmektedir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *