«
Link

Chainlink ağı üzerindeki hareketlilik 3 ayın zirvesine ulaşırken LINK fiyatı 28,8 dolar seviyesine geri yükseldi. İşlem hacmi olarak 13. en büyük kripto para birimi olan Chainlink (LINK), son iki ayın en yüksek seviyesi olan 30,4 dolara geri yükselmek için yavaş bir toparlanma sürecinden geçiyor.

LINK, geçtiğimiz cuma günü 28,8 dolar seviyesine yükseldi. Bu yazının hazırlanışı sırasında, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre LINK 28,9 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analitik veri şirketi Santiment tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, LINK’in fiyat artışı, Chainlink ağı üzerindeki adres hareketindeki artış sayesinde gerçekleşti. Sentiment’a göre Chainlink ağ hareketi neredeyse 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Chainlink Link Yeni Rekor Kirarken Fiyati 288 Seviyesine Yukseldi – Bitcosar Google Chrome 22.08.2021 01 46 01 Baybilen Kripto Haber

Bu yılın ilk yarısında, LINK yükselişte olan en popüler altcoin’lerden biriydi. Chainlink, bu zaman dilimi içerisinde birden fazla yeni ortaklık duyurmuştu ve birbiri ardına yeni fiyat rekorları kırdı. LINK 10 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,88 dolara ulaşmıştı.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *