«
Cem-Yılmaz-Kripto

Ünlü komedyen, yönetmen ve oyuncu Cem Yılmaz NFT serisi çıkardı. Yılmaz’ın oluşturduğu NFT’ler OpenSea platformunda satışa çıktı. OpenSea, kripto koleksiyonları ve takas edilemeyen token’lar için eşler arası bir pazar yeridir. Koleksiyonlar, oyun öğeleri ve bir blok zinciri tarafından desteklenen diğer sanal ürünlerini de içeriyor. OpenSea’de herkes bu ürünleri akıllı bir sözleşme ile satın alıp satabilmektedir.

Şimdilik bu NFT’lerin en düşüğü 0,4 ETH en pahalısı ise tam 5 ETH değerinde gözüküyor. Yani toplam koleksiyon şu anki Ethereum fiyatı ile 40 bin doların üzerinde. Açık arttırmada satışa konulan eserler en yüksek fiyatı veren alıcıya gidecek.

NFT’leri Alanlara Fırsat!

Cem Yılmaz’ın çıkardığı özel NFT’leri almanın ekstra bir ayrıcalığı da bulunacak. Ünlü komedyenin açıklamasına göre, bu NFT’lere sahip olan bireyler ekstra olarak Cem Yılmaz’ın herhangi bir stand-up gösterimine ücretsiz davetiye alacak. Tabi bu NFT’ler el değiştirirse bu fırsatın kullanılıp kullanılmayacağı hakkında bir açıklamaya yapılmadı. Koleksiyondaki siyah beyaz olan NFT ise ömür boyu giriş sunuyor.

Cmylmz Baybilen Kripto Haber

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *