«
Kripto

Finansal danışmanlık firması deVere Group’un CEO’su Cardano’nun 3,00 dolara yükselişini doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra, 3 altcoin için tahminlerini açıkladı.

ADA’nın fiyatı, 2 Eylül’de 3,10 dolara ulaştıktan sonra şimdi 2,22 dolar civarında seyrediyor, ancak Nigel Green piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para biriminin rallisine devam edeceğini ve yıl sonuna kadar 4 dolara kadar yükseleceğini söyledi.

Green,  akıllı sözleşme işlevselliğinin son zamanlarda kullanıma sunulmasına ve Cardano’nun benimsenmeyi sağlayacak temel faktörler olarak yeşil bir kripto para birimi olarak itibarına işaret ederek daha geniş bir kripto rallisinden bahsetti.

Analist, aynı standarda dayalı olarak Ethereum’un (ETH) da yükselişe geçeceğini söylüyor. Kendisi Bitcoin’in (BTC) yıl içinde 65.000 dolara yükseleceğini tahmin ettiğini belirtti, ancak ETH’nin BTC’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

“İlk olarak, yerel kripto para birimi olduğu platform olan Ethereum, akıllı sözleşmeler için en çok talep gören geliştirme platformu olduğu için daha yüksek bir gerçek kullanım potansiyeline sahiptir.

İkincisi, Ethereum ağını önemli ölçüde daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve güvenli kılan ETH 2.0’a oyunun kurallarını değiştiren geçiş için bir yatırımcı coşkusu oluşmuş.”

Green ayrıca XRP’nin muhtemelen Cardano’nun yükselişini hatırlatacak bir ralliye tanık olacağına inanıyor.

“Çoğu analize göre, XRP önümüzdeki birkaç ay içinde Cardano’nun hareketine benzer bir kırılma yaşayabilir.”

Analist son olarak kripto varlıklarının başarısını nasıl tahmin ettiğini de paylaştı.

“Bakmanız gereken şeyler, kripto para biriminin amacı, piyasada ne kadar süredir bulunduğu, piyasa değeri ve altında yatan çözümlerdir.

Sorunları çözen kripto para birimleri, çözmeyenlere göre daha başarılı olabilir.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *