«
Cardano-Kick-Io

Berbat bir Temmuz’un ardından, DeFi dünyası bir kez daha hızlanıyor – Cardano paketin önünde.

Cardano’nun fiyatı yeni zirvelere yükselirken, yaygın topluluğu, DeFi endüstrisinin Ethereum’dan sismik olarak yeniden yönlendirilmesini hızlandıracak projeler arıyor.

Cardano Ağı’nda gözetim altında olmayan bir bağış toplama başlatıcısı olan KICK.IO, bu planı vitese geçirmeyi vaat ediyor. Hedeflerine ulaşmak için, IEO’sunu 16 Eylül 2021’de ExMarkets’ta tutmayı seçti. Bu, Cardano topluluğu içinde giderek daha fazla tanınan bir merkezi olmayan borsadır.

ADAX ve YaySwap’ın (diğerlerinin yanı sıra) başarılı kamu satışlarının ardından, platformun seçimi kimseyi şaşırtmadı.

KICK.IO platformunun, Cardano’nun geniş topluluğunun yüksek büyüme projelerini finanse etmek ve yarının kazananlarını seçmek için bir araya gelebileceği bir yere olgunlaşması bekleniyor.

Finans uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından yönetilen KICK.IO, tam Cardano yerel token desteğinin yanı sıra projelerin gelişmesi ve gelişmesi gereken bir dizi proje başlatma ve onaylama yetenekleri sunar.

KICK.IO, yatırımcıların çıkarlarını gözeterek, yalnızca en güvenilir ve gelecek vaat eden projelerin – Cardano ekosistemine anlamlı bir katkı yapma potansiyeli en yüksek olanların – başarılı olmasını sağlar.

KICK halka açık satış
KICK.IO’nun satışı 16 Eylül 2021’de halka açılacak ve hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar tarafından şimdiden yoğun bir şekilde talep edildi ve 22.680.000 $’lık sabit tavan ile olasılıklar sonsuz.

Token satışının 1. Aşamasında 24.500.000 token token başına 0.22 dolara satılacak ve token satışının 2. aşamasında 14.000.000 token token başına 0.26 dolara satılacak. Token satışı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edin veya KICK.IO’nun Satış ekibine ulaşın.

kaçırmayın. İndirime katılmak için bugün Exmarkets Launchpad’i ziyaret edin.

KICK.IO Resmi Web Sitesi, Telegram ve Twitter.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *