«
Ada-Btc

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in ve Cardano’nun fiyat hareketleri hakkında yorum yaptı. Twitter’da 404.100 takipçiye sahip olan ünlü analist Michaël van de Poppe, Cardano’nun bir sonraki adım için bir temel oluşturduğunu ve Bitcoin (ADA/BTC) karşısında hafifçe düzeltme yaptığını gördüğünü söyledi.

“Cardano’nun burada devam etmesini bekliyoruz. BTC paritesine göre iyi gidiyor.”

 

Van de Poppe’nin grafiğine göre, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce, yazının yazıldığı sırada, 2,03 dolar değerinde olan 0,000045 BTC desteğinde konsolide olmasını bekliyor.

BTC’ye gelince, popüler kripto para analisti, önde gelen kripto varlığının, 50.000 dolarlık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden önce daha düşük zaman dilimlerinde bir adım daha baskı yapması gerektiğine inanıyor.

“Boğa ayrışması, destekte konsolide olurken Bitcoin ile oynanmaya hazır. Daha yüksek bir dip, 50.000 dolara doğru devam etmek için faydalı olacaktır.”

Varlığın fiyatı daha düşük seviyelerde işlem görmeye devam ederken teknik gösterge yükselişe geçmeye başladığında yükseliş sapması meydana gelir. Sinyal, trendin tersine dönmesinin yakın olduğunu gösterebilir.

Van de Poppe ayrıca, kripto borsalarında bulunan BTC miktarının azalması nedeniyle Bitcoin’in sonunda daha yüksek seviyelere çıkacağını tahmin ettiğini söyledi.

“Bitcoin rezervleri çok düşük seviyelere geliyor.

Bu, giderek daha fazla BTC sahibinin olduğuna dair bir işaret.

Kaçınılmaz olan hala gerçekleşmek üzere; daha yüksek seviyelere doğru büyük bir hareket gerçekleştireceğimiz, yukarı doğru ağır arz şoku yaşayacağız.”

Bitcoin borsa rezervlerinin düşük seviyeleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azalmakta olduğu anlamına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için BTC’lerini tuttuklarının bir işaretidir.
Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *