«
Cardano

Cardano (ADA) bu sabah ticaretin erken saatlerinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.54$’a ulaştı.

Bu, son 24 saatte %20’lik bir kazanç anlamına geliyor. Yine de bu rakam, zaman içinde geriye doğru ölçekledikçe kabaca iki katına çıkar. ADA geçen hafta %40 artarak Tether ve Binance Coin’i piyasa değerinde geride bıraktı. Son 2 hafta içinde ADA %80’in üzerinde arttı. Şu anda Cardano, 80 milyar doların biraz üzerinde bir kripto para birimi için üçüncü en yüksek piyasa değerine sahip.

Tufi3Cit0Bwd0Mig7B7Wejwistrdgudnptnlaelftr56C1Ksosswzpfbyz0Gmah9Loktgapivtd1Mkbeexesyht5O2Ta2Wfzdvkwapncp5Tsj65Dbk6Lm56Ljlb9Aqpxfdpyc Gi Baybilen Kripto Haber

Yükseltme desteği
Cardano’nun fiyatı 10 Ağustos’ta, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın yaklaşmakta olan Alonzo yükseltmesinin çıkış tarihini 13 Ağustos’ta açıklayacağını duyurduğunda yükselmeye başladı. Alonzo sert çatalı, uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme işlevini Cardano kanıtına getirecek. -stake (PoS) blok zinciri.

Cardano’nun arkasındaki geliştirme şirketi Input Output, daha sonra yükseltmenin 12 Eylül’de gerçekleşeceğini duyurdu. Kısa bir süre sonra ADA 2 $ sınırını aştı.

Merakla beklenen akıllı sözleşme lansmanı, Cardano’nun son teslim tarihine bağlı kalmasını sağlamak için şimdi yakından izleyecek olan yatırımcılara güvence verecek. Bazıları, Cardano’nun yavaş ve istikrarlı yaklaşımının uzun vadede en iyisi olduğundan emin.

Cardano farkı
Cardano, ölçeklenebilirlik ve diğer sorunları araştırma yoluyla ele almayı hedefleyen akademik yaklaşımıyla rakiplerinden ayrılmaktadır. Temel teknoloji hakkında 100’den fazla bilimsel makale yayınlamış bir mühendis ve akademisyen ekibinden yararlanmaktadır. Ekibi, uygulamadan önce tüm çalışmalarını kapsamlı bir şekilde akran değerlendirmeleri yapar ve stres testi yapar. Bu, nihai ürünün muhtemelen daha sağlam olacağı ve sorunsuz çalışacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, akıllı sözleşme işlevselliğini tanıtmanın bu kadar uzun sürmesinin nedeni de budur.

Hoskinson, şirketin motive edici gelişim hedeflerini de sık sık hatırlıyor. Örneğin, Bloomberg ile Cardano’nun Etiyopya’daki çalışmalarını vurgulayan yakın tarihli bir röportajda Hoskinson, şirketinin insan haklarına bağlılığını vurguladı. Nitelikli insan haklarına büyük bir inancımız var” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *