Cardano Kurucusu, Büyük Planları Paylaştı - Bay Bilen Kripto Haber

Cardano Kurucusu, Büyük Planları Paylaştı

0
Cardano Coin Nedir 1024X576 1 Bay Bilen Kripto Haber
Share

Cardano Founder Shares Big Plans Amid 21 Ada Price Surge Bay Bilen Kripto Haber

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, projesinin şu anda nerede olduğuna dair en son güncellemeyi paylaşıyor. Bununla birlikte, topluluğa Cuma günü yapılacak bir duyuru hakkında alay ediyor. Bu, onu çok heyecanlandıran bir güncelleme.

Ayrıntılı olarak, Cardano ekibi, projenin tamamen işleyen gelişmiş bir blok zinciri oluşturma hayalini gerçekleştirmek için çok çalışıyor. Ek olarak, Hoskinson, projenin şimdiye kadar aldığı tüm destek konusunda alçakgönüllü ve inanılmaz derecede sevinçli.

Güncelleme, kurucunun kendisinden çok bilgilendirici bir video şeklinde geldi. Video, Hoskinson’ın Twitter sayfasında ilk kez yayınlandı.

Videonun öne çıkan özelliği, Cardano ekibinin gelecekteki lansmanları için tarih ve saatleri belirlemek için bir toplantı yapmasıydı. Ekip, bu yeni kilometre taşlarını zamanında karşılayabileceklerinden emin. Aslında ekip, Alonzo hard fork programından oldukça emin.

Şimdiye kadar, Alonzo sert çatalı yolunda ilerliyor. Alonzo Blue’nun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle, Cardano ağındaki kullanıcılar artık basit akıllı sözleşmeleri işleyebilir. Artık Alonzo White tamamlandığında, ağ demo DApp’leri de çalıştırıyor.

Dahası, başarılı bir Alonzo White lansmanı sayesinde, Alonzo Purple bu ay uçuşa geçti. Son iki aşama Alonzo Red ve Alonzo Black olacak. Tüm bunlardan sonra, son Alonzo ana ağı kısa bir süre sonra yayına girecek.

Hoskinson’ın videoda söylediği gibi, son Alonzo ana ağ sert çatalının tarihi büyük olasılıkla Cuma günü onaylanacak. Şu anda ekip programa uymaktadır ve tüm ortaklar onay verdiğinde bunu kamuoyuna teyit edecektir.

Son olarak, Hoskinson, Plutus Çekirdeğinin en çok dikkati çektiğini söylüyor. Bu, geliştiricilerin ve yazılımlarının en iyi en istikrarlı ağı oluşturmasını sağlayacaktır. Genesis dağıtımı ve Hydra katmanı 2 gibi gelecekteki projelerden de bahsediyor. Ek olarak, Yoroi gibi projelerin güncellemeler alacağını bile garanti ediyor.

Cardano ekibinin ve vizyoner liderlerinin, kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için çok çalıştığını söylemek yeterli. Ayrıca, yaklaşan Cardano Zirvesi 2021’de projenin geleceği hakkında çok daha fazla şey keşfedeceğimizi söyleyerek bitiriyor. Son aktivitenin ışığında, ADA’nın fiyatı 1,79 dolara yükseldi.