«
Cardano-Hard-Fork

Cardano, Hard Fork ile yeni gelişmeler Olduğunda Kullanıcıların Akıllı Sözleşmeler Çalıştırmasına İzin Verecek

Cardano hard forku gerçekleştiğinde kullanıcılar akıllı sözleşmeler uygulayabilir.
ADA kurucusu, Livestream’deki güncellenmiş çatal için gereken gereksinimlerden bahsetti
Hoskinson, çoğu yükseltmenin bu Ağustos-Eylül 2021 arasında olacağına inanıyor.
Cardano bugün, Cardano hard forku gerçekleştiğinde kullanıcıların akıllı sözleşmeleri dağıtabileceklerini duyurdu. Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson’a göre, gelecek güncellemelerin çoğu bu yıl Ağustos ve Eylül ayları arasında gerçekleşecek.

Ayrıca, Hoskinson kısa süre önce Youtube canlı akışında Cardano güncellemelerini tartıştı. Yaklaşan Alonzo hard forku hakkında bir şeyler paylaştı ve şunları söyledi:

“Programa uygunuz, işler ilerliyor, tıkır tıkır gidiyor”.

Bunun dışında ADA kurucusu, güncellenmiş çatal için gerekli olan gereksinimlerden bahsetti. Gerçekten çok çalışmanın gerekli olduğunu kabul etti.

Alonzo’nun lansmanı için aynı anda devam eden iki tür paralel yol vardır, birinci parça hard fork birleştirici olayıdır, kesinlikle Alonzo yeteneklerini düğüme almakla ilgilidir, diğer yol ise bu düğümün etrafında altyapıyı oluşturmakla ilgilidir. hem zincir dışı hem de zincir üstü kod çalıştırmanız ve tam dApp’ler oluşturmanız.

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *