«
Hoskinson

Cardano’nun kurucusu NFT ve Dogecoin çılgınlığını geride bırakmak istiyor. Hoskinson, ekibin piyasaya ilk giren ürünleri geliştirmeye çalışmak yerine çok ilgi çekici olmayan, aynı dönemde çıkmış olan projelerin değerlendirme sürecini içeren derin akademik titizliğe odaklanmasını savundu.

Görünüşe göre Hoskinson, kripto para sektörünü ele geçiren fungible olmayan token’lar (NFT) ve Dogecoin’den memnun olmadığını dile getirdi.

Projenin eleştirmenleri genellikle, Ethereum gibi rakip blok zincirlerin zaten yüksek bir benimseme seviyesine ulaştığı için, en büyük hisse kanıtı (PoS) blok zincirinin (Cardano) olumlu sonuçlar elde edemeyeceğini söylüyor. Bundan önce Hoskinson, akıllı sözleşme endüstrisinin belirli bir projenin hakimiyeti hakkında erken sonuçlar çıkarmak için hala çok küçük bir gölet benzetmesini yaptı.

“Baskın platform biziz diyorlar. Evet, baskın platform sensin. Okyanusun yanındaki çok küçük bir göletteki en büyük balık olduğunu söylemek gibi. Kimse henüz kazanamadı. Şu anda hepimiz küçük bir gölette savaşıyoruz.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *