«
Cardano-Gizemi

Eski riskten korunma fonu yöneticisi Mike Novogratz, Cardano’yu Twitter’da bir gizem olarak nitelendirdi.
Novogratz geçmişte de Cardano aleyhinde konuşmuştu.
Hoskinson milyardere cevap verdi ve sabrını yitiriyor gibi hissediyor.
Eski riskten korunma fonu yöneticisi Mike Novogratz, Cardano’yu çok açık bir şekilde çarptı ve Charles Hoskinson buna sahip değil.

Novogratz, bir kripto blog yazarının Cardano hakkında neden daha fazla bilgi edinmek için en büyük 3. kripto para birimi olduğunu soran tweetine yanıt olarak, şu tweeti attı:

Vay, bu oldukça zor bir ifade. Bir kullanıcı daha sonra şöyle yanıt verdi:

İki seçeneğiniz vardı Mike; bir sürü sekme açın ve araştırın ya da sadece bir çiftliği ziyaret edin. Hiçbirini seçmedin (şaşırtıcı olmayan bir şekilde).

Bu, Galaxy Investment Partners CEO’sunda bir şeyi tetiklemiş olmalı, çünkü ona da cevap verdi:

Bu yanıt, Novogratz hakkında uzun süredir popüler olan şeyi destekliyor; Cardano’yu sevmediğini. Daha önce, tam olarak Haziran ayında Novogratz, bir röportajda Cardano’yu “garip bir kült” olarak adlandırdığı haberini yaptı.

Bundan önce de, Novogratz Mart ayında ADA hakkında ilk kez sorduğunda çok şüpheci görünüyordu. Charles Hoskinson o zamanlar ikisinin telefonla konuşabileceğini söylemişti. Ancak şimdi, Charles milyardere karşı sabrını yitiriyor gibi görünüyor.

Cardano’nun birçok şüphecisine rağmen, ADA’ya destek tweetleri her iki gönderiyi de boğdu. İşte orada. Hoskinson ve bazı kullanıcıların dediği gibi, bir yıl sonra bu tweete geri dönelim. Ancak o zaman Cardano yutturmaca kadar yaşarsa bileceğiz. Şu an itibariyle 2.15$’dan işlem görüyor ve BNB bugün piyasa değerini geçtiği için 4. sıraya geri dönüyor. Ayrıca okuyun: Cardano Fiyat Tahmini

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *