«
Cardano-Hard-Fork

Cardano (ADA) 2,45$ Doğru Hareket Ediyor

Bugün, Cardano (ADA) Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45$’a doğru ilerlemeye devam ediyor. Şu anda ADA, 24 saatlik 6.311.328.447$ işlem hacmi ile 2.03$’dan işlem görüyor. Son 24 saatte %11,26 değer kazandı.

Cardano Ada 1 Baybilen Kripto Haber

ADA, bu yıl 14 Mayıs’tan 17 Mayıs’a kadar sahip olduğu strateji ve performansın aynısını gerçekleştirebilirse, fiyat 3 gün içinde ATH’sine ulaşabilir. Grafiklere bakıldığında, 3 günlük bir zaman diliminde artış %36,18 olarak gerçekleşti.

Bu nedenle, olağanüstü bir şey olmadıysa, ADA şüphesiz yakın zamanda 2.45$’lık ATH’sine dokunacaktır.

Son zamanlarda Cardano, Alonzo sert çatalı gibi sol ve sağ iyi haberlerle bazı etkileyici yükseliş sinyalleri gösteriyor. Bu nedenle, Alonzo ana ağ sürümünün duyurusu hemen köşede olduğu için başka bir boğa koşusu yakın olabilir.

Aslında Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, projesinin şu anda nerede olduğuna dair en son güncellemeyi paylaşıyor. Cardano ekibi, projenin tamamen işleyen gelişmiş bir blok zinciri oluşturma hayalini gerçekleştirmek için çok çalışıyor. Şimdiye kadar, Alonzo sert çatalı yolunda ilerliyor.

Son olarak, Cardano’nun yükseliş ivmesini durdurulamaz kılan bir diğer faktör de 2021 Zirvesi’nin yakın zamanda duyurulması. 9 Ağustos’ta Cardano ve IOHK, haberi resmi Twitter hesaplarından duyurdular. Gönderiye göre, Zirve 2021 şimdiye kadarki en büyüğü olacak.

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *