«
Cardano

Popüler kripto para analisti Jason Pizzino, Cardano’nun yüzde 290’lık bir yükseliş yapabileceğini söyledi. YouTube’da 205.000 aboneye sahip olan ünlü analist Pizzino, yeni videosunda,  Cardano’nun (ADA) hala benzini olduğuna inandığını söyledi.

Pizzino, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine bakarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliot Wave teorisini kullanarak ADA’nın bir sonraki ayağı için durumunu ortaya koydu. Teori, bir boğa piyasasının, bir, üç ve beşinci dalgalar sırasında bir varlığın toplandığı ve ikinci ve dördüncü dalgaları düzelttiği beş dalgalı bir döngü izlediği öne sürülmektedir. Pizzino’ya göre Cardano, 1’den 4’e kadar olan dalgaları çoktan tamamladı ve şu anda beşinci yani son dalganın ortasında bulunuyor.

“Dalgaların benzer şekilde oynadığını görmek beni heyecanlandırıyor. Yani bu dalga en büyüğü olacak (0,10 dolardan 2,47 dolara yükseliş). Elliott’a bakıyorsanız, üçüncü dalga her zaman en büyük dalgadır. Birinci dalga (0,01 dolardan 0,17 dolara ralli) ve beşinci dalga (mevcut bacak) genellikle eşittir, olması gerekmez ama muhtemelen görebildiğimiz şey bu. Bize bazı rakamlar vermek için, sadece bazı fiyatlandırmalarla spekülasyon yapacağız.

Bu ikinci dalga (0,15 dolardan 0,08 dolara geri çekilme)… Ve bu dördüncü dalga (2,47 dolardan 1,00 dolara düzeltme).”

Pizzino, Cardano’nun beşinci dalgasının yüksekliğini hesaplamak için ADA’nın Nisan 2020 ile Temmuz 2020 arasında yüzde 900 civarında yükseldiği ilk dalgasının gücüne baktı.

“Haziran ve Temmuz aylarında belirlenen en düşük seviyeden yüzde 800 veya yüzde 900 yaparsak ne elde ederiz… Bu bizi 8 dolar sınırına getirir… Belki o noktadan itibaren yüzde 1000 getiriye ulaştık. Bu bizi 10 dolara veya 11 dolara çıkaracak. Bu nedenle, geç kalıyorsanız veya bu noktadan sonra ortalama dolar maliyetini düşünüyorsanız, bunu aklınızda bulundurun. Tüm iyi koşular sona erecek. ”

Cardano şu anda 2,80 dolar seviyesinde işlem görüyor ve Pizzino’nun maksimum hedefi 11 dolar. Bu, yüzde 290’ın üzerinde bir yükseliş potansiyeline sahip olabileceği anlamına geliyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *