«
En-Iyi-Altcoin-Cardano

Kripto varlık cardano’nun fiyatı, Cuma günü birim başına 2,58 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Yılbaşından bugüne kadar, cardano %1.871 gibi devasa bir değer kazandı ve son iki hafta içinde dijital para birimi ABD doları karşısında %73 değer kazandı.

Cardano Şimdi Kriptoda 3. En Büyük Pozisyonu Komuta Ediyor
Cardano (ADA), kripto para nihayet varlığın üç yıl önce kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) geride bıraktığı için bu hafta gözyaşı döktü. Cuma günü, ADA, kripto para son yedi gün içinde %13.8 arttığı için birim başına 2.58 dolardan yeni bir ATH’ye dokundu. Yazma sırasında ADA başına fiyat, ATH’den %5,6 daha düşük olan birim başına 2,44 ABD dolarıdır.

ADA’nın artan değeri nedeniyle, kripto varlığı şu anda genel değerlendirmeye göre üçüncü en büyük dijital para piyasasıdır. Cardano’nun (ADA) yazıldığı sırada 78 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve şu anda küresel ticaret hacminde 4.6 milyar dolar var. ADA piyasa değeri, 2,16 trilyon dolarlık kripto ekonomisinin %3,60’ına eşittir. Üç ayda ADA, ABD doları karşısında %84,44 değer kazandı.

Adausd 2021 08 21 11 48 47 Baybilen Kripto Haber

Tether (USDT), 24 saat içinde tüm ADA işlemlerinin %54’üne komuta ederek, cumartesi günü cardano’nun en iyi çifti oldu. Bunu BTC (%13,80), USD (%7,26), BUSD (%6,80), KRW (%6,32) ve EUR (%3,61) takip ediyor. Ethereum (ETH), yazma sırasında ADA işlemlerinin %2’sinden fazlasını yakalar. ADA’ya olan talebin çoğu, 12 Eylül 2021’de yapılması planlanan yaklaşan Alonzo yükseltmesinden kaynaklandı.

Poly Market Bahislerinin %82’si Cardano’nun 1 Ekim’e Kadar Akıllı Sözleşmeler Ekleyeceğini Tahmin Ediyor
Beklenen “Alonzo Purple” yükseltmesi, tamamen işlevsel, gelişmiş akıllı sözleşme çözümleri üretmeyi amaçlıyor. Bitcoin.com News, geçmişteki birkaç makalede, insanların Cardano ağının geliştiricilerin vaat ettiği gelişmiş akıllı sözleşmeleri üretip üretemeyeceği konusunda bahse girmelerini sağlayan bir Poly Market bahsi olduğunu açıkladı.

Basın zamanında, Poly Market tahmin piyasası, %82’sinin Cardano ağının 1 Ekim 2021’e kadar akıllı sözleşmeleri destekleyeceğine inandığını gösteriyor. %18’i şu anda Cardano’nun bunu başaramayacağına inanıyor. ADA taraftarları, Charles Hoskinson ve Cardano geliştirici ekibinin 12 Eylül’e kadar bunu yapıp yapamayacağını görmek için sabırla bekliyorlar.

Cardano’nun Cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *