«
Cardano

Cardano (ADA), ADA piyasa fiyatı son 24 saatte 2 doların üzerine çıktığından bir kez daha yanıyor. Ayrıca, ADA’nın bu harika performansı, son 14 günde +%50’nin üzerinde bir büyüme oranı kaydetti. Sonuç olarak, kripto topluluğu ve dünya çapındaki yatırımcılar artık kriptoyu yakından izliyor.

Bu, Nexo Antoni Trenchev’in yönetici ortağı ve kurucu ortağının tepki vermesine neden oldu:

Cardano meraklıları, akıllı sözleşmelerle ilgili bazı haberler için sonsuzluk gibi görünen bir süreyi – bazıları sabırsızca – bekliyorlar.

Trenchev, Cardano’nun son zamanlarda blok zincirini yükseltmede harika bir iş çıkardığını da sözlerine ekledi. dedi.

Cardano hayır ile boğuşuyor. 2 kripto Ethereum, akıllı sözleşmeler sunan önde gelen blok zinciri olacak.

Ayrıca, ADA’nın son zamanlarda gerçekleştirdiği inanılmaz fiyat pompasının yanı sıra, kriptonun piyasa değeri de büyük ölçüde artıyor. Ayrıntılı olarak, kriptonun piyasa değeri, yazma süresi itibariyle neredeyse 70 milyar dolar. Sonuç olarak, Cardano şu anda CoinGecko’daki en büyük üçüncü kripto varlığı olarak yer alıyor. Gerçekten de Cardano’nun bu performansı, kripto analistlerinin yıl bitmeden kriptonun 3 dolara bile çıkabileceğini düşünmesine neden oldu.

Bitcoin %40’ın üzerinde arttı
Öte yandan, Cardano fiyatı yükselirken, kripto kralı Bitcoin de bir direnç seviyesini diğerine kırıyor. Şu anda BTC, son 30 günde neredeyse %44’lük bir büyüme oranıyla 45 bin doların üzerinde bir yükseliş fiyatıyla işlem görüyor. Gerçekten de kripto dünyasının son zamanlarda elde ettiği bu başarılar, dünya çapındaki tüm kripto ailelerine umut veriyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *