«
En-Zengin-Kripto-Yatirimilari

Bitcoin şuan için her ne kadar 43.000 doları zorlasa da, genel olarak günlerdir sert düşüşler yaşamaya devam ediyor. Altcoin yatırımcıları Bitcoin düşerken kendi yatırım yaptığı kripto paraların Bitcoin’den pozitif olarak ayrışmasını istese de bu çok zor gözükmekte.

Bitcoin düşerken yükselmek çok zor olsa da, Bitcoin’in yatay gitmesi halinde bazı altcoinler sert yükselişler yaşayabiliyor. Bu altcoinlerden olan ROSE ve MATIC bugün en çok kazandıran kripto para oldular.

 

Matic Baybilen Kripto Haber

 

CoinMarketCap verilerine 16 milyar dolardan fazla piyasa değeri bulunan Polygon, 13. sırada yer alıyor. Yayın saati itibariyle 2.32 seviyelerinden işlem gören MATIC bugün itibariyle %20’ye yakın bir yükseliş yaşadı.

2.14 – 2.21 direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başaran MATIC, bu direnç seviyesi üzerinde günlük kapanışlar yapması halinde yeni hedefi üst direnç bölgesi olan 2.45 dolar olması bekleniyor.

2.45 dolar direnç seviyesine kadar yükseliş yaşaması beklenen MATIC, kısa vadede %10’luk bir yükseliş daha yaşaması bekleniyor. Bitcoin’in düşüş yaşamaması durumunda yoluna devam edecek olan MATIC, düşüş durumunda 1.94 dolar desteğine kadar bir geri çekilme yaşayabilir.

 

Rose Baybilen Kripto Haber

 

Yayın saati itibariyle 0.42 dolar seviyelerinde bulunan ROSE, bugün itibariyle yaptığı %20’lik yükselişle yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Kritik bir direnç seviyesine ulaşan ROSE, 0.41 – 0.44 direnci üzerinde kapanışlar yapması halinde sert bir şekilde fiyatlanması bekleniyor.

0.41 – 0.44 direncinden reddedilmesi durumunda öncelikle ara destek seviyesi olan 0.36 seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşayabilecek olan ROSE, bu seviyelerde tutunamaması durumunda 0.30 dolar desteğine kadar düşebilir.

Güzel bir yükselen trendi bulunan ROSE’nin bu trend çizgisi altında günlük kapanış yapmaması halinde güzel yükselişlerine devam edebilecek gibi gözükmekte.

Yazımızda bulunan grafiklerde ki destek seviyelerinden giriş yapabilecek olan okurlarımız, direnç seviyelerinden parçalı satış yaparak kar realizasyonu yapabilirler.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *