«
Crypto

SkyBridge Capital’in kurucusu ve ortak yönetici ortağı Anthony Scaramucci, bu 3 altcoin’in açık kullanımları nedeniyle yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Scaramucci, CNBC’de yaptığı yeni bir röportajda, El Salvador’un BTC’yi resmi olarak yasal ihale olarak kabul ettiği aynı gün kripto piyasalarının yaşadığı keskin düzeltmeye rağmen, dijital varlık alanı için hala genel bir yükseliş yaşanacağını ve büyük resmi gördüğünü söyledi.

“El Salvador haberlerinin bir sonucu olarak, BTC’nin, zirveye ulaştığını hissettim, sistemde çok fazla kaldıraç vardı ve son 48 saat içinde çok fazla kaldıraç patladı. Bunu söyledikten sonra, Bitcoin gibi şeylere olan talep ve temeller gelişmeye devam ediyor. Her gün daha fazla cüzdan, daha fazla aktivite… Bir ETF’nin (döviz ticareti fonu) daha fazla potansiyeli hakkında yeni hikayeler duyuyorsunuz, en azından bir Bitcoin vadeli ETF’si. Bu yüzden yıl sonu için hala oldukça iyimserim…”

Bitcoin’in ötesinde, Scaramucci, Ethereum, Cardano ve ödeme odaklı blok zinciri Algorand’ı da büyük kullanım durumları olarak gördüklerine dayanarak yükselmeyi beklediği altcoin’ler olarak adlandırmakta.

“Bu alanda pek çok harika şey oluyor… Daha fazla dijital uygulama ortaya çıktıkça, bu altcoin’lerin bazıları, Algorand veya Cardano gibi şeyler veya Ethereum gibi şeyler yükselmeye devam edecek çünkü onlar için gerçekten harika kullanım alanları var.”

Yılın başlarında Scaramucci , çoğunlukla Bitcoin’e odaklanmış olsa da , Ethereum’un bir “değer deposu” olma yolunda olabileceğini düşündüğünü söyledi.

“Bence Ethereum için çok büyük bir pazar var ve Ethereum’un iyi temelleri olduğunu ve büyüyeceğini tahmin ediyorum, ancak ben kurumsal bir iş yapıyorum. Bir kurumsal gibi düşünüyorum ve müşterilerimin kripto para birimi ve dijital varlıklar hakkında düşünmelerini sağlamalıyım. İlk adım olarak, Bitcoin’e odaklandım ve artık sadece bir Bitcoin fonumuz var…

Gelecekte bir Ethereum fonumuz olabilir mi? Evet, kesinlikle olabilir. Söylediğiniz her şey, değiştirilemez token’lar (NFT) için doğru ve Ethereum’un etrafındaki teknoloji, onu yapışkan bir kripto para birimi, bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getirecektir.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *