«
Kripto-Artacak

Popüler bir kripto para analisti, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’in (BTC) yükseliş trendlerine devam ederken bir altcoin’in yüzde 200 artmasını bekliyor. Twitter’da 85.800 takipçiye sahip Inmortal olarak bilinen analist, akıllı sözleşme platformu Cosmos’un (ATOM) 100 dolara doğru yüzde 200’lük bir ralli başlatmaya hazır göründüğünü söyledi.

Analist 30 doların altındaki herhangi bir hareketin daha fazla ATOM satın almak için harika bir fırsat sunduğunu düşünüyor. Bu yazının hazırlanışı sırasında ATOM 37,32 dolardan işlem görüyordu.

Sevgili kozmonotlarım, 100 dolar planımız değişmedi.

Bu arada, 30 doların altındaki düşüşlerde daha fazla almaya çalışacağım”

Sıradaki altcoin, kripto para borsası FTX’in token’i FTT. Şu anda 57,22 dolardan işlem gören kripto para Inmortal göre, 50-60 dolar aralığında konsolidasyona girdikten sonra yeni bir yükseliş yaşayacak.

“Ben görevimi yaptım.

50-60 dolar arasında toplayabildiğim kadar FTT biriktirdim.”

Bitcoin’e gelince, Inmortal, kripto paralar kralının 40.000 dolardan sıçradıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini yakalamaya hazır göründüğünü belirtti.

“Yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) fethetme zamanı geldi.”

Analist son olarak, BTC’nin 51.000 doların üzerindeki yükseliş hareketinden sonra Ethereum’un Bitcoin’i takip etmesini bekliyor. Bu yazının hazırlanışı sırasında ETH 3.600 dolardan işlem görüyordu.

“ETH, BTC’yi takip etmeye hazır”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *