«
Kripto

Ünlü analist, mevcut boğa piyasasında 10 kat veya daha fazla yükselmesinin mümkün olduğu altcoin’i açıkladı. Twitter’da 246.000 takipçiye sahip olan ve Credible Crypto olarak bilinen takma adlı analist, Convex Finance’in (CVX) neden izleme listesinde üst sıralarda olduğunu açıkladı.

“Bu boğa koşusu boyunca mevcut seviyelerden CVX’te en az 10x bekliyorum ve bu makul bir beklendi. CVX’i kilitlemek için APR (yıllık yüzde oranı) da artık %50’nin üzerinde.

CVX favori projelerimden biri ve HODL yaptığım altcoin’lerden biri haline geldi.”

Convex Finance, merkezi olmayan borsa olan (DEX) Curve Finance’daki likidite sağlayıcılarının, borsaya güç sağlayan token olan CRV’lerini kilitlemek zorunda kalmadan alım satım ücretleri ve diğer ödüller kazanmalarını sağlayan bir protokoldür. Credible Crypto ayrıca, dijital varlık yatırım firması Blocktower Capital’in cüzdanından CVX’e akan büyük yatırımları gösteren Ethereum (ETH) analitik platformu Nansen’in grafiğini paylaştı.

Geçen hafta CVX, Ethereum, Solana (SOL) ve Aave (AAVE) dahil olmak üzere merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki diğer büyük rakiplerini geride bıraktı. CoinGecko’ya göre bu altcoin, son yedi günde yüzde 33 arttı ve CVX, yazının yazıldığı sırada 11,53 dolardan işlem görüyor. Üç ay önceki en düşük seviyesinden yüzde 503 arttı, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,89 dolardan hala yüzde 45 aşağıda.

Ethereum’a bakan analist, ETH’nin bir geri dönüş başlattığını ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce 3.000 dolar civarında bir yerde daha yüksek bir düşük oluşmasını beklediğini söylüyor.

“Geri dönüş başlatıldı. Şimdi bana daha yüksek bir dip, biraz ters baş ve omuz hareketi verin ve hadi onu yeni ATH’ye geri götürelim.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *