«
Solana-Atommm

Ünlü kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Solana’nın patlayıcı fiyat hareketini takiben ortaya çıkan bir altcoin gördüğünü söyledi.

Twitter’da 66.600 takipçiye sahip olan, Inmortal takma adıyla bilinen ünlü analist, geliştiricilerin veri alışverişi yapabilen ve merkezi olmayan bir blok zincirleri interneti yaratan farklı blok zincirleri oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir proje olan popüler altcoin Cosmos’a (ATOM) baktığını söyledi. Kripto analistine göre popüler altcoin ATOM, CoinGecko’ya göre son 30 gün içinde muazzam bir şekilde yaklaşık yüzde 350 yükselen bir kripto varlığı olan bir sonraki Solana (SOL) olacak.

“FOMO (kaçırma korkusu) yakında başlayacak. ATOM.”

Kripto analisti ayrıca Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) Cosmos’a baktı. Inmortal’a göre, ATOM/BTC’nin parabolik bir değer artışı başlatmak için 0,00055 (25 dolar) direncini desteğe çevirmesi gerekiyor.

“ALT/BTC çiftlerindeki en büyük birikim aralıklarından biri (+800 gün). ATOM sonunda bu anahtar seviyesinden döndüğünde, sanırım bazı havai fişekler göreceğiz.”

ATOM/BTC, Inmortal’ın senaryosunu takip ederse, parite 0,002 BTC’ye (91,14 dolar) kadar yükselebilir, bu da mevcut fiyatı olan 0,0006 BTC veya 27,34 dolardan yüzde 230’un üzerinde bir potansiyel artışı temsil ediyor.

Inmortal ayrıca Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini yakından izledi. Kripto analisti, ETH’nin 3.400 doların altına düşmesinin, düşüşü satın almak için bir fırsat olduğuna inanıyor.

“Burada bir fırsat görüyorum. Anahtar seviyesine geldiğinde stopları avlayın ve güçlü bir şekilde satın alın.
Şimdilik 3.800 dolar’ı (Çökme Noktası) hedefleyen 3.400 doların altındaki herhangi bir düşüşte satın alacağım.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *