«
Delist

Cover Protokolü altcoin, Mart ayında Yearn Finance’den ayrıldıktan sonra kapandığını açıkladı. Borsalar delist etmeye başladı. Ana katılımcı DeFi Ted tarafından yapılan açıklamaya göre, 5 Eylül’de, zor durumdaki staking projesi olan Cover Protokol kapanacağını bildirdi.

Kalan Hazine fonları token sahipleri arasında dağıtılacaktır. Geliştiriciler artık kullanıcı arayüzünü (UI) koruyamayacakları için topluluk üyelerine mümkün olan en kısa sürede fonlarını protokolden çekmeleri isteniyor.Kapanış, geliştirme ekibinin aniden projeden ayrılmasından sonra geldi. DeFi Ted, geliştiricilere olan hayal kırıklığını ifade ederken, geleceğin onlar için parlak göründüğünden de emin olduğunu söyledi.

“Bununla birlikte, geliştirme ekibine kripto alanı dışındaki çabalarında en iyisini dilemek istiyoruz ve topluma şunu söylemek istiyoruz: Hazine açısından yapabileceğimiz tek şey bu olsa da, sizi de unutmayacağız. “

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, COVER token’ı şu anda yüzde 15 düştü. Cream Finance’da delist ettiğini bildirdi.

Yearn Finance İle Yollarını Ayırdıktan Sonra Hack Saldırısına Uğramıştı

Cover Protocol, Kasım ayında DeFi alanındaki liderlerden biri olan Andre Cronje’nin YearnFinance ile birleşmesinden sonra önem kazandı. Ancak iki proje, ayrılık nedenini belirtmeden Mart ayı başlarında artık birlikte çalışmayacaklarını açıkladı.

Aralık ayı sonlarında, Cover sonsuz bir madencilik saldırısına uğradı. Hacker 40 kentilyon (quintillion) adet jeton yaratmayı başardı ve bu da Cover fiyatının neredeyse hiç zaman kaybetmeden yüzde 96’dan fazla düşmesine neden oldu.

Neyse ki saldırganın tüm tasfiye fonlarını iade eden beyaz bir şapkalı hacker olduğu ortaya çıktı. Ekip daha sonra Cover sahipleri için bir tazminat planı hazırlamıştı.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *