«
Fotoğraflar 2.09.2021 14_00_19

Kripto para analisti Justin Bennett, Cardano (ADA) ile bir başka altcoin arasında yakın bir bağ gördüğünü söyledi. Twitter’da 65.000 takipçiye sahip olan ünlü analist, bir süredir Cardano’daki hareketlerin benzerinin, kurumsal blok zinciri platformu VeChain’de (VET) görüldüğünü söyledi.

“ADA’ya karşı negatif bir şeyim yok, ancak bir süre sonra ADA’dan VET’e doğru yatırım akışını göreceğiz.

İlk günden beri bu böyle işliyor. Aksini düşünmek için hiçbir sebep yok.”

Bu yazının yazılışı sırasında, Bennett yukarıdaki grafiği tweet’lediğinden beri VET yaklaşık yüzde 11,8 değer kazandı. Bennett, kripto para yatırımcılarının VeChain’in önümüzdeki haftalarda Cardano’ya göre güçlü kalacağını söyledi.

“Ve aynen böyle, VET yukarıya ve ADA aşağıya doğru kıvrılıyor. VET’in önümüzdeki birkaç hafta içinde daha iyi performans göstermesini bekliyorum.”

VET’in yanı sıra, analist ayrıca Dogecoin’i (DOGE) de izliyor. Bennett, DOGE konusunda iyimser kalması için dört ana neden sunuyor.

“Neden DOGE’de yükseliş olacak?

  • Temmuz’dan bu yana en yüksek ve en düşük seviyeleri gördü
  • Çalışmak için bir terminal düzeni oluştu
  • Geçersiz kılma noktasını kırdı
  • Son derece elverişli risk/ödül oranı var

Bu, yatırımın işe yarayacağı anlamına gelmiyor, ancak aradığım teknik göstergeler bunlar.”

Teknik analist, DOGE’nin küçük bir düşüş trendinden çıkmış gibi göründüğünü ve potansiyel olarak 0,40 dolara veya yaklaşık yüzde 40’lık bir yükselmeye devam etmeye hazır olduğunu söyledi.

“Daha küçük trend çizgisinden DOGE çıkışı 4 saatlik grafikte onaylandı. Dünden beri hala long pozisyondayım. 0,35’e ve potansiyel olarak 0,40’a hareket için 0,30’un üzerinde bir kapanış arıyoruz.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *