«
Roket

Kripto para kuruluşu Coin Bureau’nun başkanı, Cosmos Network’un (ATOM) piyasadaki en önemli altcoin olabileceğini söyledi. Guy adıyla anılan analist, 1,3 milyon YouTube abonesine Cosmos ağının çok değerli olduğunu çünkü farklı blok zincirlerinin merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurmasına izin verdiğini söyledi.

Cosmos Network, Mart ayında, farklı kripto para platformlarının birbirleriyle ticareti yapmasına ve transfer gerçekleştirmesine izin veren blok zincirler arası iletişim (IBC) protokolünü çıkarmıştı. Guy, bu işlevin ATOM’u sektör içinde üst sıralara koyduğunu söyledi.

“Cosmos, muhtemelen en önemli kripto para projelerinden biri. Çünkü, yaygın olarak birlikte çalışabilirlik olmadan kripto para birimleri başarısız olmaya mahkumdurlar.

IBC’nin tamamlanmasıyla birlikte Cosmos, neredeyse hiçbir kripto para biriminin rekabet etmediği bir sektörde lider olarak kendi pozisyonunu sağlamlaştırdı.”

– – – – – – – – – – – – – –

“ATOM’un ne kadar yükselebileceğine gelince, en az 100 dolara ulaşmazsa çok şaşıracağım.

Bunun nedeni, Cosmos’un temellerinin, neredeyse iki haftada bir ağa bağlanan ek blockchain’lerin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etmesi ile, beraber kuvvetlenmesidir.

Bu, ATOM’un fiyatına henüz tam olarak yansımadı.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *