«
Crypto

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Scott Melker, Algorand (ALGO), Polygon (MATIC) ve diğer iki altcoin’in yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Wolf Of All Streets olarak bilinen analist, 568.100 Twitter takipçisine, merkezi olmayan blok zinciri protokolü ALGO‘nun 1,84 dolar seviyesinde olan desteği mükemmel bir şekilde yeniden test ettikten sonra yükselmeye devam etmeye hazır göründüğünü söyledi. Melker, altcoin için bir sonraki direnç noktası olarak 2,60 dolar seviyesini hedef koydu.

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) gelince, analist MATIC’in dibe vurmuş göründüğünü ve yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Melker, altcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 dolara geri dönmeyi beklediğini söyledi.

“Güçlü destek. Aşağıdaki fitillerin tümüne bakın. Bitcoin’in sabit kaldığını varsayarsak, (MATIC) yükselmek istiyor gibi görünüyor.”

Melker ayrıca akıllı sözleşme platformu Elrond’a (EGLD) göz attı. Şu anda 266 dolardan işlem gören altcoin, zaten temel fiyat seviyelerine çıkmış ve tam anlamı ile fiyat keşfinden önce yeni bir zirvede bulunuyor. Analist, bir sonraki seviye olarak 340 doları hedefliyor.

Analistin radarında olan son altcoin, gizlilik üstüne kurulmuş Monero (XMR). Melker, 319 doların üzerinde bir kırılmanın ardından, bir sonraki direnç alanları olarak 390 dolar ve 519 doları takip ediyor.

“XMR iyi görünüyor. Bu yükselen üçgende güzel bir destek sıçraması yaşadı.”

Bitcoin’e (BTC) gelince, Melker, aylardır ilk kez kaldıraçlı bir uzun vadeli işlem açtığını söyledi ve BTC’nin genellikle yükseliş eğiliminden çıktıktan sonra yükseliş trendine devam etmeye hazır olduğunu varsayıyor.

“RSI (göreceli güç endeksi) ile daha fazla yükseliş sapması oluşuyor. Bu planın temeli değişmedi, bu yüzden çıkmadım ve çıkma niyetinde değilim.”

Melker, ayrıca Bitcoin’in bir sonraki duraklarının 49.356 ve 52.956 dolar seviyeleri olduğunu söyledi.

“Stoploss’umu kıl payı kaçırdıktan sonra, fiyat hareketi tersine döndü ve plan mükemmel bir şekilde ilerliyor.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *