«
Altcoin

Uzman kripto para analisti Scott Melker, Polygon ve diğer iki altcoin ralli olacağını söyledi. Twitter’da 595.300 takipçiye sahip olan uzman kripto para analisti Scott Melker, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) geçen ay altcoin’i düşüş trendinde tutan çapraz direncini çıkardıktan sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

“MATIC hedefi 1,79 dolar. Sonra daha yükseğe.”

MATIC’in şu anki değeri olan 1,28 dolardan Melker’in ilk hedefi, yaklaşık yüzde 40’lık bir yukarı hareket potansiyeli temsil ediyor. Analistin listesindeki bir diğer altcoin, merkezi olmayan türev borsası Serum(SRM). Melker’e göre, SRM, MATIC’in ayak izlerini takip ediyor ve yüzde 50’nin üzerinde potansiyel kazanımlar için hazır görünüyor.

“SRM hedefi yaklaşık 13 dolar.”

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava.io (KAVA). Melker, KAVA’nın, piyasa çöküşünü sona erdirdiğini ve mevcut fiyatı olan 6,28 dolardan yüzde 46’lık bir artışa hazırlandığını söylüyor.

“KAVA’nın hedefi 9,20 dolar.”

Akıllı sözleşme platformu Tezos’a (XTZ) bakıldığında, kripto analisti, altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan ve keşfedilmemiş bölgeye gitmeden önce önünde bir direnç olduğuna inanıyor.

“Zaten ilk girişten neredeyse 3x ve ikinci girişten 2x (siyah daireler) yükselmiş. Şu anda sadece verebileceğim tek ipucu, 8,4 doların üzerinde kapatırsa kendimizi gökyüzünde buluruz.”

Yazının yazıldığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre, XTZ 8,33 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *