«
Btc-Eth

Otomatik Yatırım Hizmeti Firması Wealthfront, Gri Tonlamalı BTC, ETH Tröstleri İçin Destek Ekledi.

Perşembe günü, Palo Alto merkezli otomatik yatırım hizmeti firması Wealthfront Inc., müşterilerin artık şirketin platformu aracılığıyla kripto varlıklarına maruz kalabileceğini duyurdu. Şirket, artık Grayscale Ethereum Trust (ETHE) ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) yatırımları sunduğundan, müşterilerin iki Grayscale yatırım ortaklığı arasından seçim yapabileceğini açıkladı.

Wealthfront, Müşterileri İki Gri Tonlamalı Güvene Bağlıyor
Bu hafta Wealthfront, firmanın yatırım menüsüne iki Gri Tonlamalı kripto tröstünü ekledi. Wealthfront, bazen varlık yönetimi hizmetleri sunan robo-danışman olarak adlandırılan otomatik bir yatırım işlemidir. Şirket, 2008 yılında Andy Rachleff ve Dan Carroll tarafından ortaklaşa kuruldu ve 2020 itibariyle, Wealthfront’un yönetim altında 15,85 milyar dolarlık varlığı (AUM) vardı.

Çarşamba günü yapılan duyuru, Wealthfront müşterilerinin artık platformun Grayscale bitcoin ve ethereum tröstleri aracılığıyla kripto varlıklarına maruz kalabileceğini belirtiyor. Haber, firmanın özelleştirilebilir Wealthfront portföyleri ekleme kararını takip ediyor ve iki kripto tröstü arasında seçim yapabileceğiniz yüzlerce seçenek var.

Duyuru, “Kripto para birimi satın almak korkutucu gelebilir” diyor. “Tüm seçenekleri araştırmak, bir cüzdan oluşturmak ve ek bir hesabı izlemek zaman ve çaba gerektiriyor. Bu nedenle, cüzdan gerekmez, doğrudan Wealthfront portföyünüzde bitcoin ve ethereum’a maruz kalmayı kolaylaştırdık. Kendiniz para satın almak yerine GBTC ve ETHE’ye yatırım yapabilirsiniz.”

Wealthfront aracılığıyla Kripto Güvenleri %10 Tahsis Sınırına Sahiptir
Wealthfront, GBTC ve/veya ETHE’nin, portföyün %10’una kadar birleşik bir kombinasyon veya tek bir güven seçerek herkesin portföyüne eklenebileceğini söylüyor. Otomatik yatırım hizmeti firması, risk söz konusu olduğunda %10 sınırının müşterilerin çıkarına olduğunu iddia ediyor. Wealthfront’un duyuru detaylarında, “Tahsisinizi GBTC ve ETHE ile sınırlandırıyoruz çünkü bir mütevelli olarak her zaman sizin çıkarlarınız doğrultusunda hareket ediyoruz ve bu yatırımlar çoğu ETF’den daha riskli ve daha değişken olabilir.”

Şirket 2018’de Coinbase hesaplarına bağlantı desteği eklediğinden, GBTC ve ETHE desteği, Wealthfront’un kripto para birimlerine ilk girişi değil. mali resminizin, “dedi şirket o sırada.

Wealthfront’un duyurusu, “GBTC ve ETHE, önemli ölçüde genişletilmiş yatırım seçenekleri menümüzü tamamlıyor.” Grayscale’in bitcoin tröstünün şu anda 25.6 milyar AUM’si ve firmanın ethereum tröstünün 7.5 milyar AUM’si var.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *