«
Btcethada

Ünlü analist Michaël van de Poppe, kripto para piyasasında yaşanan düzeltmenin ardından Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için bir sonraki adımda ne olabileceğini açıkladı.

YouTube’da yeni paylaştığı videosunda Van De Poppe, ani düşüşlerin BTC için yeni bir şey olmadığını ve piyasanın hala boğa sezonunda olduğuna inandığını söyledi.

“Bunu her döngüde gördük ve aynı zamanda o boğa döngülerinde de olduğunu gördük. Dolayısıyla, aşağı yöndeki bu zincirleme reaksiyonun en altta olan herkesi tasfiye etmesi gerekiyor. Yani her long patlatılmalı, piyasalar tersine dönmeye başlamadan önce herkesi piyasalardan temizlemek için FOMO öldürülmeli…

BTC’nin 46.700 dolara yükselme yapısı hala yerinde görünüyor. Bu, hala daha yüksek dipler yaptığımız anlamına geliyor. 46.700 ila 47.000 dolar benim için çok dikkat çekici bir seviye. Bir önceki destek bölgesi olan 49.000 doların üzerine çıkma şansımız olsa bile, tüm bu düzeltmeyi yaptığımızı düşünüyorum…”

Ardından analist, Ethereum’a baktı. ETH’nin yukarı yönlü bir yükseliş eğilimini sürdürebileceği kritik bir destek bölgesi tanımladı.

“Ethereum 3.400 doların üzerinde olacaksa, en düşük seviyeye ulaştığımızdan ve buradan hareket etmeye devam edeceğinden oldukça eminiz. Geriye dönüp fiyat değişimine baktığımızda bu silkelemeleri başlangıçta da yaşadığımızı görüyoruz.

Geçmişte çöküşlerin meydana geldiğini gördük. Ve bundan sonra piyasalar tersine döndü, çünkü bunun gibi derin bir fitil, piyasalara olan ilgiyi gösteriyor ve önyargı baskısına neden olduğunu gösteriyor.”

Cardano’ya gelince, Van De Poppe, ADA’nın 2,00 dolarda güçlü bir destek seviyesine sahip olduğunu ve yükseliş eğiliminin devam edebilmesi için 2,45 doların üzerine çıkması gerektiğini söyledi.

“Büyük olasılıkla, özellikle Cardano 2,45 doların üzerinde kapanış yaparsa, yükselişin devam ettiğini göreceğiz.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *