«
Kripto

BTC/USD

Dün sabah, satıcılar Bitcoin (BTC) fiyatını 55.288 dolar seviyesinin altına ve dört saatlik EMA55 alanına itti. Gün boyunca boğalar büyük bir zorlukla pariteyi yüzde 78,6 Fibonacci seviyesine geri getirdi. Öğleden sonra, 58.000 dolarlık dirençle yaklaşan ayılardan kaybettikleri pozisyonları geri aldılar.

Btc Binance 1 1 Baybilen Kripto Haber

Dün gece, düşük hacimli alıcılar, durdurulamaz bölge olan 58.000 dolardan saldırmaya karar verdi. Sabah, fiyat mavi direnci deldi ve 58.550 dolarda yeni bir Ekim ayı zirvesi gerçekleştirdi. Küçük hacimler büyümenin devam etmesine izin vermiyor ve satıcılar fiyatı direnç seviyesinin altına kolayca geri çekti. Şimdi bu sınırda konumsal bir mücadele var.

Ayılar bir avantaj elde ederse, bugün Bitcoin fiyatı 56.600 dolar alanına geri dönebilir ve ardından düşüş 55.288 dolar seviyesine kadar devam edebilir.

ADA/USD

Cardano (ADA), yüzde 3,51 fiyat artışı ile Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterdi.

Ada Binance Baybilen Kripto Haber

Büyümeye rağmen, Cardano (ADA) hala canlı bir düşüş veya yükseliş sinyali olmadan geniş bir aralıkta yer alıyor.

Nötr mod, düşük işlem hacmiyle de onaylandı. Bu durumda, daha olası senaryo, 2,10-2,30 dolar aralığında yatay işlem yapmaktır.

DOGE/USD

DOGE, dünden bu yana yüzde 3 büyüdüğü için bir istisna yaratmadı.

Doge Binance Baybilen Kripto Haber

DOGE, henüz yükseliş bölgesine geri dönmediği için Cardano’ya (ADA) benzer şekilde işlem görüyor. Ayrıca, 0,25 dolar civarında en likidite bölgesinin üzerinde sabitlenemedi. Bu nedenle desteğin testini bir kez daha 0,1940 dolardan görme olasılığı yüksek.

SHIB/USD

SHIB dün düşen tek altcoin oldu. Son 24 saatte yüzde 1’den fazla düştü.

Shib Binance Baybilen Kripto Haber

Dünkü düşüşe yüksek bir satış hacmi eşlik etmedi, bu da hafif düzeltmenin devam eden büyüme için daha fazla güç kazanmak amacıyla sadece kısa bir düşüş olabileceği anlamına geliyor. Ancak boğalar, 0,00003528 seviyesinde son zamanlarda oluşan direnci kırmaya henüz hazır değil. Bu nedenle 0,000025 dolar ile 0,00003 dolar arasında yatay hareket, önümüzdeki birkaç gün için daha olası fiyat hareketi olmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *