«
Binance

Bir Twitter paylaşımında Brooks, beklenmedik istifasının arkasındaki nedenin “stratejik yön üzerindeki farklılıkların” olabileceğini ima etti:

“Selamlar kripto topluluğu. Binance.US CEO’luğundan istifa ettiğimi hepinizin bilmesini istiyorum . Stratejik yön konusundaki farklılıklara rağmen, eski meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Heyecan verici yeni şeyler geliyor!”

Brooks’un açıklamasından kısa bir süre sonra Binance.US, Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan bir açıklama yayınladı. Zhao, “bu geçişin BinanceUS müşterilerini hiçbir şekilde etkilemeyeceğini” söyledi.

Brooks, OCC’den ayrıldıktan sonra Mayıs ayı başlarında Binance.US CEO’su olmuştu. Bir önceki CEO Catherine Coley, herhangi bir açıklama yapmadan borsayla yollarını ayırmıştı. Aniden kayıplara karışması da nerede olduğu hakkında spekülasyonlara yol açmıştı.

Kaynak: https://www.koinfinans.com/son-dakika-brian-brooks-binance-us-ceolugundan-istifa-etti/

[web_stories title=”true” excerpt=”false” author=”true” date=”false” archive_link=”true” archive_link_label=”” circle_size=”150″ sharp_corners=”false” image_alignment=”left” number_of_columns=”1″ number_of_stories=”5″ order=”DESC” orderby=”post_title” view=”grid” /]

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *