«
Ethereum-Stake

“Döviz ETH bakiyeleri, bu hafta dolaşımdaki arzın %13’ü ile tüm zamanların en düşük seviyesine, yani 15.3 milyon ETH’ye eşit olmak üzere geriledi.”

Baybilen Kripto Haber

Ethereum’un staking’e çıkışı
Ethereum merkezi kripto borsalarından ayrıldığında, genellikle bir yükseliş işareti olarak görülür. Varlıklar gözaltına alınıyor veya soğuk cüzdanlara taşınıyor veya daha büyük olasılıkla DeFi’ye yatırılıyor veya stake ediliyor olabilir. Tersine, borsalara büyük girişler olduğunda, yatırımcılar tasfiyeye hazırlanmaya başlamış olabileceğinden düşüş eğilimi olarak kabul edilir.

Glassnode ayrıca, ETH opsiyon pazarlarındaki Açık Pozisyonun (OI) de son birkaç hafta içinde genişlediğini bildirdi. Türev piyasalarındaki Açık Faiz, bu hafta Mayıs ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %40 altında 3,9 milyar dolara ulaştı. HAK ödenmemiş toplam türev sözleşmelerinin sayısını ifade eder.

Veriler, birçok Ethereum’un artık Lido tarafından sağlananlar gibi bahis hizmetlerine aktığını gösterdi.

 

“Makul bir ETH hacmi, Ethereum 2.0 staking sözleşmesine girerek, Proof-of-Work’ten ve Proof of Stake’e doğru ağ aktarımına hazırlanıyor.”

Lido mevduatları yükselmeye devam etti, geçen hafta toplam stake edilen arzın %12’sine veya 815.000 ETH’ye ulaştı. Cari fiyatlarla, Lido mevduatları 2,44 milyar dolar değerinde ve bu, yönetim tokeni LDO sahipleri için iyi bir haber oldu ve gün içinde %30 arttı.

ETH 2.0 staking dönüm noktası
Doğrudan Beacon Chain mevduat sözleşmesine yatırılan ETH miktarı, ETH 2.0 fırlatma rampasına göre yedi milyonun altında. Bu, tüm arzın yaklaşık %6’sını temsil ediyor ve mevcut fiyatlarla 21 milyar dolar değerinde.

Beaconcha.in blok gezgini, 6.77 milyon ETH stake edilen biraz daha düşük bir rakam bildiriyor, ancak yine de rekor seviyede. Ağda 211.663 doğrulayıcı var ve mevcut getiriler ETH’de yıllık %5,9.

Ethereum fiyatları, basın sırasında 3.000 doları geri kazanmıştı. ETH gün içinde %2,5 geriledi ancak son iki haftada %10 ve geçen ay %64 arttı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *