«
Corgidoge

CORGI, son 24 saat boyunca %483394’ün üzerinde yükseliş eğilimini sürdürüyor.
CorgiDoge, Binance Smart Chain kaynaklı bir stablecoin.
Piyasadaki binlerce kripto para biriminden biri bugün aşırı yükselişte. CorgiDoge (CORGI) son 24 saatte %483394’ün üzerinde yükseldi.

CorgiDoge, Binance Smart Chain’den kaynaklanan bir sabit paradır. Ayrıca, sahiplerine kripto para biriminin değerini ve faydalarını vermek için blok zinciri kullanıyor.

CORGI’nin konsepti, topluluklara hizmet veren mekanlar da dahil olmak üzere çevre dostu bir sistem oluşturmaktır. Ayrıca gayrimenkul yatırım uygulamaları, e-ticaret platformları. Ayrıca herkese uygun bir kripto para borsası olmak istiyor.

Yazma sırasında, CorgiDoge fiyatı 0,000249 $ ve 24 saatlik işlem hacmi 787,7448 $’dır. Ancak CORGI, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %9000 düştü. Ayrıca mevcut CoinMarketCap sıralaması 2863. sırada. Ancak, canlı piyasa değeri mevcut değildir.

Ayrıca, dolaşımdaki arz da mevcut değildir. Bununla birlikte, kripto maksimum 1.000.000.000.000.000 CORGI coin arzına sahiptir. Bu madeni para ile ticaret yapmak isteyen yatırımcılar için bazı borsalarda bulabilirler. Buna Coinbase ve UpHold borsaları dahildir.

Kesin olmak gerekirse, sadece yukarıdaki 2 kripto borsası ile sınırlı değildir. Yatırımcılar ayrıca LBank, PancakeSwap (V2), Hotbit, LATOKEN ve VinDAX üzerinde CORGI ticareti yapabilirler.

Birçok kriptodan farklı olarak, CORGI’yi fiat para ile satın alamazsınız. Ancak yine de herhangi bir fiat-kripto borsasından USDT satın alarak bu parayı satın alabilirsiniz. Ardından CORGI için alım satım sunan borsaya aktarın.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *