«
Floki-Inu

Bir Floki Inu (FLOKI) balinası 1,2 milyar aynı adlı altcoin projesinden satın aldı. Bu arada, Bitrue borsası bugün FLOKI’yi listeledi ve işlemlere başladı. Ve son iki gün içinde şaşırtıcı miktarda Dogecoin (DOGE) transfer edildi.

Bitrue’da FLOKI işlemleri başladı

29 Aralık’ta Bitrue dijital borsasının resmi Twitter hesabı, FLOKI’yi platformlarında listelediklerini ve hesap açtıklarını belirtti. FLOKI’nin bugün saat 10:00 UTC’de işlem görmeye başlayacağını belirtiler. Bu arada para çekme işlemleri, alım satım başladıktan yaklaşık 24 saat sonra etkinleştirilecek.

Floki Inu, yaratıcıları Elon Musk’un Floki adlı Shiba Inu yavrusundan ilham alan bir meme kripto. Şu anda, FLOKI geliştiricileri, altcoin projesinin faydasını genişletmesi gereken üç büyük proje oluşturmakla meşgul. Bunlar; ticari mallar için bir piyasa yeri olan NFT oyun metaverse Valhalla, FlokiPlaces ve bir eğitim içeriği platformu olan Floki Inuversity.

Balina 1,2 milyar altcoin satın aldı

Kripto balinaları, varlıkları ve benzeri ilgili bilgiler hakkında veri sağlayan WhaleStats platformu, isimsiz bir FLOKI balinasının 1,2 milyar daha satın aldığını duyurdu. Balina bunun için 125.019 dolar ödedi.

Elon Musk ile ilgili ve onun tarafından büyük ölçüde tercih edilen başka bir altcoin projesinden bahsetmişken, son iki gün içinde şaşırtıcı miktarda Dogecoin (400 milyonu) transfer edildi. Bu yaklaşık 69 milyon dolar değerinde. İşlem, sahibi bu miktarda kriptoyu taşımak için sadece 4 dolar ödeyen ilk 20 Dogecoin cüzdanı tarafından yapıldı.

Bu arada Dogecoin topluluğu, Elon Musk’ın sözünü yerine getirmesini dört gözle bekliyor; Aralık ayının başlarında, Tesla’nın bir deney olarak DOGE ile ödenecek bazı ürünleri piyasaya süreceğini tweetledi.

Kaynak: https://kriptokoin.com/balina-bu-altcoin-projesinden-milyarlik-aldi/

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *