«
Bitpointnews

Bitpoint borsası, Ağustos ayı sonlarında Japonya’da Cardano’yu (ADA) listelemeyi planlıyor.
Bu, ADA’nın Bitpoint borsasında ilk kez listelenmesi olacak.
DCSpark Kurucu Ortağı Sebastien Guillemot’tan bir tweet’e göre, Japonya merkezli borsa Bitpoint, Ağustos sonunda Cardano’yu (ADA) listelemeye hazırlanıyor. Özellikle, bu gerçekleşirse Bitpoint, Japonya’da ADA’yı listeleyen ilk kripto borsası olacak.

Bunun dışında Guillemot, Japonya’nın kripto listeleme söz konusu olduğunda borsalara yönelik daha katı düzenlemelere sahip olduğunu vurguladı. Ayrıca, kuralların ülkedeki borsalarda yalnızca az sayıda madeni paranın listelenmesine izin verdiğini bile belirtti.

Bununla birlikte, Japonya’daki kripto borsalarını yöneten son derece katı düzenlemelere rağmen, ADA hala Bitpoint borsasından bir liste lehine kazandı.

Bu arada, Cardano’nun Bitpoint listesi, ADA’nın son derece ivme kazandığını gösteriyor. Ayrıca Guillemot, yaklaşan ADA listesini yine Japon topluluğunun Coinbase listesiyle karşılaştırdı.

Burada, gelen Bitpoint-ADA listesinin Japon kripto topluluğu ile aynı seviyeye sahip olduğunu iddia etti. Guillemot’un tweetine yanıt olarak, Twitter kripto topluluğu mutlu bir şekilde yanıt verdi.

Birçok kişi, Bitpoint’in Cardano’yu listeleme kararının harika bir hamle olduğunu ve bunun Japonya’yı iyi bir profile sahip olmasına yardımcı olacağını söyledi. Sürekli olarak, diğerleri de Bitpoint borsasında ADA ticaretini görmek için sabırsızlandıklarını belirtti.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *