«
Btc

Ünlü analist Lark Davis, BTC’nin yüzde 300 yükselebileceğini söyledi. Ancak bunun gerçekleşmesi için tek şart var. YouTube’da 419.000 aboneye sahip olan Lark Davis, yeni videosunda, Bitcoin boğa piyasasının 2013’e benzer bir şekilde bittiği ve ayı piyasasına girmeden önce iki büyük zirve oluşturduğundan kaynaklı aynı senaryoyu yaşayabileceğimizi söyledi. Ardından “çifte balon” modelinin gerçekleşmesinin gerekli olduğunu ekledi.

Lark Davis 1 Baybilen Kripto Haber

Yılın sonunda kripto para piyasası için yükselişler bekliyorum. BTC için yüzde 700’lük bir ralli  göremeyeceğiz belki ama yüzde 100 veya yüzde 200, hatta yüzde 300’lük bir ralli daha görebiliriz ve hala ‘Bak Lark, yüzde 300’lük bir ralli olmayacak. Bitcoin çok büyük. Piyasa değeri çok büyük. Bunun bu kadar yükselebilmesi gerçekçi değil’ diyorlar.

Evet BTC’nin şu anki piyasa değeri oldukça büyük. Şu anda Bitcoin’in piyasa değeri için 1 trilyon doların biraz altındayız. Tüm zamanların en yüksek fiyatında 1,2 trilyon doları görmüştük. O seviyeden yüzde 300’lük bir fiyat artışı bizi 4,5 trilyon ila 5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştıracak.

“Ama aynı zamanda Bitcoin’in 10 trilyon dolar piyasa değerinin üzerinde bir varlık olacağına da yürekten inanıyorum. Bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ama olacak. On yılın sonunda, Bitcoin ticaretini yüz binlerce doların üzerinde göreceğimizden oldukça eminim, hatta on yılın sonunda potansiyel olarak BTC’nin 1 milyon dolara ulaşacağını düşünüyorum.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *