Bitcoin'in 2 Ay İçinde Kaç Bin Dolar Olacağını Açıkladı! - Bay Bilen Kripto Haber

Bitcoin’in 2 Ay İçinde Kaç Bin Dolar Olacağını Açıkladı!

0
Su Zhu Bay Bilen Kripto Haber
Share

Kripto para milyarderi ve Three Arrows Capital CEO’su olan Su Zhu, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya hazır olduğuna inanıyor.

Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, Twitter üzerinden bir gönderisinde BTC için 88.888 dolarlık son derece kesin bir fiyat hedefi olduğunu bildirdi. Milyarder, BTC’nin iki aydan daha kısa bir süre içinde belirtilen hedefe ulaşabileceğini iddia ediyor.

Bu tweet, Three Arrows Capital’in diğer kurucu ortağı olan Kyle Davies’in Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinde bir “süper döngü” başlatmak istediğini tweet’lemesinden sonra geldi. 21 Ağustos’ta boğalar fırsatı ele geçirdiler ve BTC, üç ayın en yüksek seviyesi olan 49.830 dolara ulaştı.

Uzun vadeli fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, Zhu, UpOnly ile Şubat ayı sonlarında yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in altının pazar payını kırması halinde gelecekte 2,5 milyon dolara ulaşmasının “kesinlikle mümkün” olacağını belirtti ve şunları söyledi;

“O zaman zaten 100 trilyon doların yarısına ulaştınız ve bu sizi BTC başına 2,5 milyon dolara götürecek ve bence bu kesinlikle mümkün.”