«
Bitcoin

Bitcoin 43 bin doları geçerek üç aylık bir rekor kırıyor ve muhtemelen trader’ların endişeli bir şekilde beklediği boğa piyasasını tekrardan canlandırıyor.

Bitcoin Baybilen Kripto Haber

Bitcoin (BTC) fiyatı 6 Ağustos’ta 43,231 doları bularak üç aylık bir rekor kırdı. BTC Mayıs ayından bu yana sonunda sıkıştığı bölgeden kurtuldu.Cuma erken saatlerde yatay bir ilerleme gösterdikten sonra boğalar Bitcoin fiyatını 19 Mayıs’tan beri en yüksek seviyesi olan 43,231 dolara yükselten bir ralli düzenledi. Hafta boyunca birçok analist daha yüksek bir rallinin söz konusu olduğunu söyledi. Kripto para piyasasının toplam değeri şu anda 1.719 trilyon dolar seviyesine yükseldi ve Bitcoin Dominance oranı ise yüzde 46.2 bandında ilerliyor.

Bu konu hakkında Rekt Capital şunları söyledi;

“BTC başarılı bir şekilde 200 günlük EMA’yı (Üstel Hareketli Ortalama) güncel destek seviyesi yaptı ki bu da kendilerine karşı uzun süreli bir yatırımcı duyarlılığının göstergesi. Ayrıca BTC başarılı bir şekilde 21 haftalık EMA’yı  güncel destek seviyesi yaptı ve bu da bir boğa piyasası göstergesi. Piyasa yükselişe geçiyor.”

Bu ve bunun gibi son dakika gelişmelerinden haberdar olmak, bitcion ve diğer kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi Twitter ve İnstagram’dan takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *