«
Bitcoin-Google-Arama

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir analist olan Michael Van De Poppe, son Bitcoin hareketlerini değerlendirdi. Bir süredir yatırımcıların çoğunluğunun aksine düşüş geleceğini savunan Poppe, yine başarılı bir tahminde bulunmuş gibi gözüküyor. Yaşanan düşüşlerin ardından şimdilik Bitcoin‘in kritik bir destek noktasında tutunmayı başardığını söyleyen popüler analist, ilerleyen süreçte bir boğa sezonunun yaşanabileceğini altını çiziyor.

 

Bitcoin’de Mega Boğa Başlıyor Olabilir!

Bitcoin‘in kritik bir desteği kaybettiğini söyleyen başarılı trader, 44.700 – 45.500 dolar bölgesinin önemini vurguluyor.

Bu kadar önemli bir desteği kaybetmesinin ardından lider kripto paradan çok daha fazla düşüş yaşamasını beklediğini ileten Poppe, böyle bir düşüşün gerçekleşmediğini aktarmakta.

Boğalar Bitcoin üzerindeki baskınlığını hissettirmeye başladı. Ayıların baskısı sonucu sadece 42.700 dolar seviyelerine kadar gerileyen lider kripto para, an itibariyle bu seviyeden bir sıçrama yaparak 43.700 dolar bölgesine ulaştı.

İlerleyen günlerde 44.700 – 45.500 dolar bölgesinin tekrar yukarı yönlü kırılması halinde 57.000 dolar seviyelerine kadar hiç durmayacak bir yükseliş beklediğini aktaran Poppe, bu seviyenin de kırılması halinde ise kripto piyasasında mega boğanın başlayacağının altını çiziyor.

Lider kripto paranın tekrar bir satış baskısıyla karşılaşması halinde 36.000 dolar desteğini test edeceğini aktaran Bitcoin kahini, bu seviyelerden yine yukarı yönlü sert bir tepki bekliyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *