Bitcoin'de 50bin Ve 100bin Dolar Hedefi!! - Bay Bilen Kripto Haber

Bitcoin’de 50bin ve 100bin Dolar Hedefi!!

0
Share

Btc 50 Bay Bilen Kripto Haber

Bitcoin, pazartesi günü üç ayın zirvesine tırmanırken analistler kripto paranın yeniden 50 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Ether, Litecoin ve Dash de Bitcoin ile birlikte yükselirken Miller Tabak +Co Analisti Matt Maley, en kötüsünün geride kaldığını belirterek “Hareket hemen tersine dönmezse Bitcoin hızlı bir şekilde 50 bin doları görebilir. Burada da biraz dirençle karşılaşabilir” dedi. Bitcoin’de 14 günlük görece güç endeksi (RSI) kripto varlığın aşırı alındığına işaret ederken Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkmış durumda. Oanda Kıdemli Piyasa Analisti Craig Erlam ise “Bitcoin geçen hafta bir kez daha ritmini buldu. Şu an büyük oranda yükseliş eğiliminde ama asıl soru bu sefer yükselişin ne kadar süreceği?” dedi.

Tom Lee Bay Bilen Kripto Haber

Bitcoin’de 100 bin dolar tahminleri yeniden gündemde.

Bitcoin fiyatları, temmuz ayında gördüğü 30 bin dolar dip seviyesinden yüzde 50 yükselişle 45 bin dolara yeniden yükselirken analistlerin 100 bin dolar tahminleri yeniden su yüzüne çıktı. Bu sene yakalanan zirve seviyeye ulaşmak için hala alan olduğuna dikkat çekerken Fundstrat Global Advisors Kurucu Ortağı Tom Lee 2021 sonuna kadar Bitcoin’de 100 bin doların görülebileceği tahminini yaptı. Lee yayımladığı notta “Bitcoin’in 200 günlük ortalamasını kırması durumunda güçlü bir ralliye gireceğini düşünüyoruz” dedi.