«
Bitcoinn

Blockchain platformu Celsius Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su, tek şartla Bitcoin’in bu yıl yeni bir rekor kırabileceğini söyledi.

Alex Mashinsky bir Yahoo! Finans röportajında, yeni alıcılar piyasaya yeterli hacim sağlayabilirse, Bitcoin’in (BTC) 2021’de yeni bir rekor kırarak kilit bir direnç bölgesinin üzerine çıkabileceğini söyledi.

“Yeni alıcılardan yeterli hacmimiz varsa, geri dönüp 53.000 ila 55.000 dolar seviyesini tekrar test etmeliyiz. Bunu aşarsak, bu yıl yeni zirveler göreceğiz.”

Mashinsky, lider kripto para biriminin bu hafta başında yaklaşık 53.000 dolardan 43.000 doların altına anlık olarak düşmesine rağmen, BTC’nin önümüzdeki aylarda en az 140.000 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğine hala inandığını söyledi.

“Hala 140.000 ila 160.000 dolar seviyelerine ulaşacağımıza dair tahminlerimi sürdürüyorum. Çinli madencilerde gördüğümüz bu tür ani çökme ve temizleme nedeniyle bizi gelecek yılın ilk çeyreğine götürebilir. Ama kesinlikle daha da yükseliyor.”

Celsius CEO’su, Bitcoin’in benimsenmesinin dünya genelinde katlanarak hızlandığını ve bunun da lider kripto para biriminin fiyatı için bir yükseliş işareti olduğunu söyledi.

“İlk 100 milyon kullanıcıyı Bitcoin’e sokmak 12 yıl sürdü. Bunu ikiye katlamak beş ay sürdü. Yani şimdi, dünya çapında BTC’ye sahip olan 200 milyondan fazla kullanıcı var. Yani kesinlikle hızlanıyor. Hokey sopasını görüyoruz ve daha fazla talep, daha yüksek fiyatlar anlamına geliyor.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *