«
Bitcoin-Nedir

Son ralli, Bitcoin’in (BTC) fiyatını 45 bin ila 46 bin dolar arasında işlem görmeye geri gönderdi. Bu, BTC’nin son dip seviyelerinden %50’nin üzerinde geri döndüğü anlamına geliyor.

O zamandan beri, Bitcoin dört hafta üst üste yükseldi ve ikinci aylık yükselişi için hızla ilerliyor. Bununla ilgili olarak, kripto fon sağlayıcısı CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, “Geri dönüyor” dedi ve yeni düzenleyici incelemeye rağmen,

Birçok yatırımcı bunu olumlu bir haber ve olumlu bir katalizör olarak algılıyor çünkü birçok kafa karışıklığını veya belirsizliğin bir kısmını ortadan kaldırıyor. Ve bence kripto topluluğunun yanı sıra gösterilen şey artık finansın ezoterik bir köşesi değil.

Düzenleyiciler, kripto endüstrisine daha sert bir müdahale sözü vermesine rağmen, kripto uzmanları ve analistler yükselen fiyat hedeflerini ortaya koyuyor.

Bir televizyon röportajı sırasında Bloomberg Intelligence’den Mike McGlone, “Eski zirveye ulaşmak için hala çok yer var. Ve tahmin et ne oldu? Sadece Ethereum’u takip ederse, 100.000 dolara gider.

Ayrıca Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, BTC’nin 2021’in sonunda 100.000 dolara ulaşacağını gördüğünü söyledi. Dahası, şirketin kurucu ortağı ve araştırma başkanı, yatırımcıları basit bir kurala uymaya çağırıyor.

Kural, Bitcoin’in son 200 gün içindeki ortalama fiyatının üzerine çıkmasıdır – uzun vadeli bir ivme adımı, o zaman satın alma zamanıdır. “Bitcoin 200D seviyesinin üzerine çıktığında, Bitcoin’in yıl sonuna kadar güçlü bir şekilde toparlanacağını düşünüyoruz” diye ekledi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *