«
Btc

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir analist olan Plan B, Bitcoin‘in yükselişe başlaması için tarih açıkladı. Yaptığı analizlerle birlikte kripto piyasasının her daim gündeminde oturmayı başaran Plan B, Stock The Flow modelinin halen çalıştığını iddia etmeye devam ediyor. SF2 modeline göre BTC‘nin 2021 yılının sonuna kadar 100.000 dolara ulaşması gerekiyordu. Lider kripto para her ne kadar bu seviyeye ulaşamasa da, Plan B bu hareketleri alım fırsatı olarak yorumluyor.

İlerleyen süreçte Bitcoin‘in çok sert bir şekilde yukarı yönlü hareketler sergileyeceğini düşünen başarılı analist, kripto para yatırımcılarına şu açıklamalarda bulundu:

 

GERÇEKLEŞEN HAREKETLERİN BTC’Yİ BİR SONRAKİ ATH FİYATINA YÖNLENDİRECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOK. EN KISA SÜREDE 100 BİN DOLARLIK BTC BEKLİYORUM.

 

Gerçekleşen hareketleri analiz ettiğini aktaran Plan B, bu hareketlerin Bitcoin‘i yükselteceğinden emin gibi konuşuyor.

En kısa sürede lider kripto paranın 100.000 dolara ulaşacağını iddia eden başarılı analist, takipçilerine umut vermeye devam etmekte.

2024’ün Mayıs ayında Bitcoin‘in çok sert bir yükseliş başlatacağını iddia eden Plan B, halving dönemi sonrası lider kripto paranın yine devasa yükselişler yapacağını söylüyor.

Haberimizin yazıldığı esnada Bitcoin 42.500 dolar seviyelerinde bulunurken Plan B 2024’ün Kasım ayında lider kripto paranın 500.000 dolar seviyelerine rahatlıkla ulaşacağını vurguluyor.

Bazı yatırımcılar Plan B’nin S2F modelinin yanlış olduğunu söylese de, bazı yatırımcılar ise başarılı analiste inanmaya devam etmekte.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *