«
Bitcoin-Vs-Ethereum
Bitcoin, Ethereum’dan Düşük Performans Gösteriyor

Yükseliş hissi Ağustos ayına kadar devam ettiği için kripto para birimleri Pazartesi günü çoğunlukla daha yüksekti. Bitcoin, diğer büyük kripto para birimlerinin altında performans gösterdi ve son 24 saatte aynı dönemdeki %2’lik artışa kıyasla yaklaşık %3 düştü.

Çin’de devam eden düzenleyici baskılara rağmen alıcılar aktif kalmaya devam ediyor. Pazar günü, Çin Halk Bankası (PBoC), çoğunlukla finansal riskle ilgili endişeler nedeniyle kripto ticareti üzerinde yüksek düzenleyici baskı uygulamaya devam edeceğini söyledi.

Tüccarlar ayrıca, dijital varlıklar için kapsamlı bir düzenleyici rejim oluşturmayı amaçlayan, Temsilci Don Beyer’s (D-Va.) tarafından önerilen 58 sayfalık “Dijital Varlık Piyasa Yapısı ve Yatırımcı Koruma Yasasını” sindiriyorlar. ABD Senatosu ayrıca, piyasa kaygısı kaynağı olabilecek bir kripto vergi hükmü ile 1 trilyon dolarlık bir altyapı faturasını da ilerletiyor.

İngiltere merkezli dijital varlık komisyoncusu GlobalBlock’ta tüccar olan Marcus Sotiriou, şimdilik, gün içi grafiklerdeki bir döküm, “Bitcoin’in ralli devam etmeden önce yaklaşık 36.000 $ veya daha düşük bir orta seviyeye düşebileceğini gösteriyor” diye yazdı. CoinDesk’e e-posta

son fiyatlar
Kripto para birimleri:

Bitcoin (BTC) 39,164,5 $, -%5,06
Eter (ETH) 2,604,8 ABD Doları, -%2,05
Geleneksel pazarlar:

S&P 500: 4387.15, -%0.18
Altın: 1812,9$, +1,44$
10 yıllık Hazine getirisi, Cuma günkü yüzde 1.236’ya kıyasla yüzde 1.173’ü kapattı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *