«
Btc

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in 2021’de zirveye çıkamayacağını düşünüyor.

YouTube’da 470.000 aboneye sahip olan popüler kripto para analisti, kripto para meraklılarının mevcut döngünün yakında sona ereceğine inandıklarını ve Bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar 100.000 dolara kadar yükseleceğini söyledi. BTC, bu yazı hazırlanırken, 46.727,30 dolardan işlem görüyor ve son 7 günde yüzde 11 düşüş yaşamış durumda.

Merten ise, mevcut döngünün en erken 2022 Kasım veya Aralık ayına kadar süreceğini tahmin ederek piyasa döngülerinin olgunlaştığını ve uzadığını savundu.

“Bu 10 trilyon dolarlık bir piyasa değeri gerektiriyor, buranın 5 katı. Bu hoş olur ve kripto gerçekten ana akıma geçtiğinde kurumlar gemiye binmiş olur. Bu yeni değerleme artışı için makul bir süre.”

Kripto para piyasasının toplam değeri, bu yazı hazırlanırken 2,15 trilyon dolar civarında. Bitcoin’in kripto para sektöründeki pazar payı sabit kalırsa, 5 katlık bir artış, en iyi kripto para biriminin gelecek yılın sonuna kadar 200.000 doların üzerine çıkabileceği anlamına gelebilir.

Merten ayrıca, kripto para piyasasının, boğa sezonunun tüm hızıyla devam etmesi nedeniyle toplam piyasa değerinin önümüzdeki aylarda bir miktar ivme kazanacağını tahmin ediyor.

“Önemli olan, altcoin piyasa değeri yükseldi… Bu benim için şu anda bir ayı piyasasında olmadığımızın garantisi. Altcoin hakimiyeti mevcut.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *