«
Bitcoin-

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) nereye gittiğine dair bir fikir edinmek için üç potansiyel fiyat aralığına baktığını söyledi.

Twitter’da 317.200 takipçiye sahip olan ve DonAlt takma adıyla bilinen ünlü analist, Bitcoin’in 44.400 doların altında kaldığı sürece düşüş eğiliminde kalacağını ve 44.400 dolar ile 46.200 dolar arasında olması durumunda BTC’de yönün nereye gideceği konusunda tarafsız olacağını söyledi. Fiyatı 46.200 doların üzerine çıkarsa, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığın yükselişe geçeceğini söyledi.

“Şu anda 60 bin doları yansıtan mevcut fiyat hareketi bir “gönül rahatlığı omzu” gibi görünüyor. Beni aksine ikna etmek için daha fazla güç görmem gerekir.”

CoinGecko’ya göre Bitcoin, yazı yazılırken 43.186 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yüzde 8,3 düştü. Bununla birlikte, yazmadan önceki 24 saat içinde yüzde 4,1 yükseldi. DonAlt, kriptonun yakın geleceğinin, geleneksel finansal piyasalara kıyasla gücü etrafında döndüğünü söyledi.

“Teknik olmayan görüş şu: Küresel piyasalar düşmeye devam ediyor, kripto sadece gezintiye çıkacak. Geleneksel piyasalar son birkaç günde yaşadığı geri çekilmeyi toparlarsa, kripto da kazanacaktır. Şu anda teknik analizden daha önemli olan, kriptonun geleneksel pazarlara göre göreceli gücüdür.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *