«
Robert-Kiyosaki

Amerikalı yazar ve iş adamı Robert Kiyosaki Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin’de yaşanan son düşüşü değerlendirdi. Lider kripto para birimi Bitcoin’i yeni nesil altın olarak nitelendiren Kiyosaki, kripto para piyasasındaki yaşanan sert düşüşünden endişe duymadığı belirtti.

“Bitcoin Düşüyor, Bu Harika Haber!”

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabı ile tanınan ünlü yatırımcı, BTC’deki son düşüşün “harika” olduğunu ve Bitcoin fiyatı 20.000 doları test ettiğinde tekrar Bitcoin alacağını söyledi.

Kriz ve enflasyon ortamlarında Bitcoin’in doğru yatırım aracı olduğu konusunda uyarıları ile dikkat çeken Kiyosaki, twitinde takipçilerine Bitcoin’in 6.000 dolar ile 9.000 dolar arasında işlem gördüğü zamanlarda Bitcoin aldığını hatırlattı.

Kiyosaki ayrıca gümüşün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,58 doların yüzde 50 altında işlem görmesinden dolayı, gümüşü bugünkü en iyi ticaret olarak nitelendirdi.

 

Dogecoin Tweet Baybilen Kripto Haber

 

2021 yılının son günlerinde yapmış olduğu röportajında piyasaların “genel çöküşünün” her zaman Bitcoin, altın ve gümüş yatırımcısı için iyi haber olduğunu belirten ünlü yazar, aşırı volatilite beklediğini de belirtmişti.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *