«
Btc-Ferrari

Bill Miller Baybilen Kripto HaberBill Miller, Bitcoin ile karşılaştırıldığında altının ne kadar eski olduğunu vurguladı. Forbes/Shook Top Advisor Zirvesi sırasında, efsanevi yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’in altının yerini almasıyla ilgili anlatıya ağırlık verdi. Legg Mason’un eski CIO’su, en büyük kripto para birimini bir Ferrari arabasıyla karşılaştırırken, sarı metal ona at arabası günlerini hatırlatıyor.

Geçen Haziran, BTC’nin destansı boğa koşusundan önce, lider kripto para birimini “turbo yüklü altın” olarak tanımladı.

Miller, 2014’te BTC’yi kucaklayan ilk Wall Street’lilerden biriydi. Bu durum karşılığını verdi: 2000’li yılların sonlarında küresel finansal kriz sırasında net değerinin yüzde 90’ını kaybettikten sonra, milyarder statüsünü Bitcoin’e ve Amazon’a yaptığı yatırım sayesinde geri aldı.

Daha önce bildirildiği üzere, Miller Opportunity Trust, Eylül ayı sonlarında Grayscale Bitcoin Trust’ta 1,5 milyon hisseye sahip olduğunu bildirdi.

Bugün erken saatlerde BTC, hafif bir geri çekilmeden önce 50.000 dolar seviyesine yaklaştı. Bazıları modası geçmiş ve eski moda olduğu için altını kötülerken, diğerleri bunu en büyük erdemi olarak görüyor.

Bridgewater Associates CEO’su Ray Dalio, BTC yerine parlak metali yani altını tercih ediyor çünkü binlerce yıldır bir değer deposu görevi görüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *