«
El-Salvador-Bitcoin

Bitcoin 49.000 ila 50.000 dolar arasında gidip gelirken yatırımcıların ve altcoin sahiplerinin kalpleriyle oynayarak eğlenceli vakit geçiriyor. Haber zamanında 50.233 $ ‘a yerleşmiş olan tüm kripto para birimi, özellikle altcoinler, buna nefeslerini tutarak bakıyor ve sırada nereye?

Kripto tweeter Dan Held’in bu tweeti, şu anda kripto pazarındaki çoğu kişinin düşüncelerini doğru bir şekilde özetliyor. Uzun zamandır boğa ve ayı piyasalarının öncüsü ve lideri olan son günlerde Bitcoin’in diğer altcoinlerden ayrıştığı görülüyor. Bununla birlikte, aynı zamanda, altcoinler ve altcoin destekçileri, madalyonun nereye gittiğini görmekle çok ilgileniyor. İpucu: Bunun nedeni madeni paranın düşmesi değildir.

El Salvador Boğaları Çağırıyor
Geçen hafta, Bitcoin %3.67 büyüdü. Aslında 3 Eylül, CoinMarketCap’e göre en iyi kripto paranın 3 ayın en yüksek seviyesi olan 50.680 $’a ulaştığını gördü. Şimdi, 60.000 dolara daha da yükselmesi için gerçekten iyi bir şans var gibi görünüyor. Bunun nedeni, büyük gününün nihayet burada olmasıdır. 7 Eylül 2021’de, kripto para birimini yasal ihale haline getiren ilk ülke Bitcoin’i benimseyecek.

Çoğu, bu olayın madalyonun değerini daha da yükseltmesi gerektiğine inanıyor. El Salvador’daki hükümet, “Chivo” veya İngilizce “cool” olarak bilinen dijital cüzdanına kaydolan vatandaşlara 30 $ değerinde ücretsiz bitcoin vererek kripto para biriminin kullanımını teşvik etmek için bir adım daha ileri gitti. Bununla birlikte, şu anda yaklaşık 150.000 dolar olan ülkede üç bitcoin yatırımı yapan yabancılara oturma izni verileceğini de açıkladılar.

Yakın ülke Panama da El Salvador’un liderliğini izlemeyi düşünüyor. Bu durumda, Bitcoin’in bu hafta 60.000 doları kırması muhtemel görünüyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *