«
Bitcoin-50K

Bitcoin, direnci test etmeye devam ederken 50.000 doların altında kalırken, altcoinler Cumartesi günü kazanç elde etti.

Bitcoin Cumartesi günü 49.500 dolara ulaşmayı başardı. Ancak, 50.000 dolarlık işareti geçemedi. Ağustos ayının başından bu yana kripto para %20 tırmandığı için Bitcoin için güçlü bir ay oldu. Fiyattaki artış, Ağustos ayı boyunca da büyük kazançlar gören altcoinler için olumlu oldu.

Kb5Ixqc4Ie Gpo2Cecbgusrpmtq3Vvhs Pxfjfnco Clzeydffjif5Euoflypalvvbv3Iytomhygbgyg 31G1Janv9Tlkypnehnpygfd4Weawcsrjpvmxj1Simyihnxqk2Lvaa V Baybilen Kripto Haber

Altcoinler dalgalanması
Bitcoin, kilit direnç seviyelerini aşmak için mücadele ederken, altcoinler Cuma ve Cumartesi günleri bazı iyi kazanımlar elde etti. En dikkate değer ilk 25 proje olan Avalanche (AVAX) oldu. AVAX Cumartesi günü %30’un üzerinde yükseldi. Hareket, AVAX’ın yaklaşık %400 arttığını gören proje için bir aylık uzun bir yükseliş koşusunun arkasından geliyor. Proje şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden uzak değil. AVAX’ın yükseliş fiyatı hareketi, projenin Curve (CRV) ve Aave (AAVE) için likidite madenciliği sunmaya hazır olduğuna dair son duyuruya atfedilebilir. Program için 180 milyon dolarlık token sağlanacak.

Iq3Wdfq4Cczqeb7Zk0Zjbbfvcezoxxchr Mggvohg9Wioouowldv6Ss Rm2Adihjt6Eljcbsot Wbqhzbdedq8Gy Baybilen Kripto Haber

Solana (SOL) da son zamanlardaki yükseliş momentumunun tadını çıkardı. Proje Cumartesi günü 81.25 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Proje, son zamanlarda piyasa değerine göre en iyi 10 proje arasına girerek ivme kazanmaya devam ediyor. Yazma sırasında, SOL’nin 21.6 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardı.

Cardano (ADA) da Cuma günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,58 dolara ulaştı. Proje şu anda Binance Coin (BNB) ve Tether’i (USDT) geride bırakarak üçüncü en büyük kripto projesi olarak Ethereum’un arkasında yer alıyor. Cardano, akıllı sözleşmelerini yakında başlatacak gibi görünüyor. Büyük olasılıkla, fiyat hareketinin son zamanlarda yükselişe geçmesinin temel nedenlerinden biri.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *