«
Bitcoin-Nedir

Bitcoin 47K Doların Üzerine çıktı, bu kripto yatırımcılarının BTC’nin yeni ATH’ye geri dönme yolunda olup olmadığını merak etmesine neden oluyor?

Son iki hafta içinde, kripto piyasası hızlı bir toparlanma gösteriyor. Birkaç ay önceki çöplükten sonra, birkaç kripto durgun kaldı veya istikrarlı bir şekilde büyüdü. Şu anda, endüstri nihayet bir kez daha yukarı ve yukarı olabilir gibi görünüyor.

Yazma sırasında, Bitcoin (BTC) fiyatı 47.659.62 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde, Bitcoin fiyatı geçen hafta %3,2 ve %10 arttı. Şu anda, Bitcoin’in piyasa değeri 895.368.184.912 dolardır.

Kripto para borsası CEO’su CoinJar Asher Tan, şunları söyledi:

“Birçok yatırımcının son piyasa hareketlerinden kâr alarak yararlandığını görüyorduk…Yılın başlarında benzer fiyat seviyelerinde kriptoya atlayan kullanıcılar arasında tutuculuk eğilimi var ve kullanıcılar varlıklarını hafifçe azalttı.”

Ayrıca, Bitcoin’in Bitstamp gibi büyük dijital varlık borsalarındaki toplam günlük hacmi, özellikle Mayıs ayının sonuna doğru önceki aylara kıyasla sabit kalıyor. Dahası, Bitcoin olduğu gibi toparlanmaya devam ederse, BTC’nin yakında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64,863,10 dolara ulaştığını görmemiz daha olası.

ABD Bankası, Bitcoin’i En Zengin Müşterilerine Getiriyor

Ayrıca, piyasa değerine göre diğer ilk 20 altcoin’e bakmak, Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. Özellikle, Blockchain oyunlarının çoğu, Fungible olmayan token (NFT) ve Merkezi Olmayan Finans (DeFi) projelerinin çoğu kripto pazarında trend oluyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *